Cieszymy się i mamy powody do dumy, bo nasza szkoła po raz kolejny znalazła się wśród najlepszych!

W  poniedziałek  12 czerwca 2023 roku nasi najlepsi uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w galach podsumowujących tegoroczne wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia  w olimpiadach i  konkursach przedmiotowych.

W auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbyła się konferencja i gala podsumowująca wyniki I Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”, podczas której Zespół Szkół RCKU im. Ziemi Kujawskiej w Przemystce  reprezentowało 7 uczniów w trzech zawodach.  Troje uczniów z klasy IV TEP  – kwalifikacja EKA.O5 w zawodzie technika ekonomisty: Mateusz Czyżewski, który zdobył tytuł Laureata III miejsca i otrzymał  nagrodę Voucher fundacji VCC Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, natomiast Oliwia Guźlecka i Igor Lewandowski zdobyli tytuły Finalisty.
W kwalifikacji HGT.06 w zawodzie technika hotelarstwa tytuł Finalisty uzyskały uczennice: Nikola Bykowska i Dominika Maciejewska z klasy III TH oraz Melania Żurawska IV TH. W zawodzie technika żywienia i usług gastronomicznych HGT.12  Finalistką została uczennica z klasy III TŻ Patrycja Szarowska

W tym samym czasie w  auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku przy ul. Prymasa Stanisława Karnkowskiego nagrody odbierali laureaci i finaliści  konkursów przedmiotowych. Dzięki osiągnięciom na szczeblu centralnym Julii Stróżyk– uczennicy klasy III TE (I miejsce w OWiUR, blok agrobiznes) oraz absolwenta TR Kacpra Gawrońskiego (finalista OWiUR, blok produkcja zwierzęca) i Jakuba Rajskiego – ucznia klasy IV TMRiA mogliśmy z dumą uczestniczyć w tej doniosłej uroczystości.

  Zaś podczas uroczystej gali w Pałacu Dąmbskich w Toruniu z rąk przewodniczącej sejmiku województwa Elżbiety Piniewskiej i marszałka Piotra Całbeckiego odebrali medale i certyfikaty najlepsi stypendyści. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza absolwentka z TŻiUG Ola Banasiak.

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content