2017 r. Prymus Zawodu Kujaw i Pomorza –Cyprian Dobrzycki, Aleksandra Ludwiczak
2017 r. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów- Cyprian Dobrzycki
2017 r. III miejsce w regionalnym konkursie „Alchemia i amory w kuchni”- Cyprian Dobrzycki, Kinga Wawrzyniak
2017 r. III miejsce w regionalnym konkursie organizowanym przez Agencję Rynku Rolnego :Świnia puławska –jako rarytas regionalny”
2017 r.- I miejsce- finalista Centralnych Eliminacji XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku gastronomia –Cyprian Dobrzycki
2018 r. Laureat Centralnych Eliminacji XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych –blok gastronomia – Cyprian Dobrzycki
2018 r. Stypendium Prymusa Pomorza i Kujaw- Cyprian Dobrzycki
2019 r. Laureat Centralnych Eliminacji XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych –blok gastronomia- Cyprian Dobrzycki
2019 r. I miejsce w regionalnym konkursie „Alchemia i amory w kuchni”- Cyprian Dobrzycki, Kinga Wawrzyniak
2019 r. -„Barmaństwo przygoda ze zdrowym koktajlem ” otrzymało tytuł Laureata w konkursie 'Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”
Wiktoria Płoszaj – finalistka OWiUR – gastronomia, na szczeblu okręgowym
Weronika Balcerak – finalistka OWiUR – produkcja zwierzęca, na szczeblu okręgowym
Patryk Trawiński – finalista OWiUR – mechanizacja rolnictwa, na szczeblu okręgowym
Artur Rogacki – finalista OWiUR – produkcja roślinna, na szczeblu okręgowym
Jakub Gajewski– finalista OWiUR – agrobiznes, na szczeblu okręgowym
Jakub Gajewski – laureat IX m-ca ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce
Daria Lewandowska – finalistka ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości
Zofia Matuszek – finalistka ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości
Wiktoria Malinowska – laureatka ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości
Malwina Ogonowska – laureatka ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości
Dominika Paliwoda – laureatka ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości
Artur Rogacki – finalista ogólnopolskiego konkursu – „Indeks dla rolnika”
Jakub Gajewski- laureat OWiUR – agrobiznes, na szczeblu centralnym orz I m-ce na szczeblu szkolnym i okręgowym
Ola Banasiak- finalistka OWiUR- gastronomia, na szczeblu centralnym orz II m-ce na szczeblu okręgowym
Sandra Kozłowska – IV m-ce OWiUR – technologia żywności , na szczeblu okręgowym oraz I m-ce na szczeblu szkolnym
Adam Stróżyk- laureat OWiUR – produkcja roślinna , na szczeblu centralnym oraz I m-ce na szczeblu szkolnym i okręgowym
Kacper Gawroński- VI m-ce OWiUR – produkcja zwierzęca, na szczeblu okręgowym oraz I m-ce na szczeblu szkolnym
Igor Kubiak- VI m-ce OWiUR – mechanizacja rolnictwa, na szczeblu okręgowym oraz I m-ce na szczeblu szkolnym
Teresa Jętczak, Agata Kubiak, Miłosz Olejniczak- wyróżnienie w konkursie powiatowym Konkurs na interpretację myśli św. Jana Pawła II („Człowiek żyje prawdziwym życiem dzięki kulturze, kultura jest tym przez co człowiek staje się bardziej człowiekiem”)
Katarzyna Kurkiewicz- I m-ce w konkursie międzyszkolnym Kartka Bożonarodzeniowa
Adam Stróżyk, Dawid Danielewicz, Przemysław Górecki- finaliści ogólnopolskiego konkursu „Indeks dla rolnika”
Oliwia Guźlecka- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Polskie serce pękło. Katyń 1940 literackiAleksandra Kotlewska- III m-ce w II Włocławskim Międzyszkolnym Konkurs Humanistyczno-Przyrodniczym
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Produkcja roślinna – Adam Stróżyk – II m-ce na szczeblu okręgowym i finalista na szczeblu centralnym,
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Produkcja zwierzęca – Kacper Gawroński – II m-ce na szczeblu okręgowym i finalista na szczeblu centralnym,
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Agrobiznes – Julia Stróżyk- I m-ce na szczeblu okręgowym i finalistka szczebla centralnego,
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Gastronomia – Ola Banasiak – I m-ce na szczeblu okręgowym i finalistka szczebla centralnego,
Konkurs „Wiedza z rachunkowości” – Ewa Świrska – II m-ce na szczeblu okręgowym, Kamila Nowicka – III m-ce na szczeblu okręgowym,
Konkurs orki – Przemysław Piwek – I miejsce na szczeblu regionalnym,
Konkurs „Indeks dla rolnika” – Michał Mikołajewski – I m-ce na szczeblu okręgowym, Kacper Gawroński – II m-ce na szczeblu okręgowym i III m-ce na szczeblu ogólnopolskim,
Poznaj swoje prawa w pracy PIP – Oliwia Guźlecka – laureatka II m-ca na szczeblu regionalnym,
Konkurs Papieski – Oliwia Ratajczyk – IV m-ce na szczeblu regionalnym, Marcin Danielak – I m-ce na szczeblu regionalnym,
Konkurs „Zostań ekonomistą” – Iga Sikorska i Marcin Danielak – III m-ce na szczeblu ogólnopolskim,
Półfinał województwa w piłkę ręczną chłopców – III m-ce na szczeblu wojewódzkim,
Półfinał województwa w piłkę nożną chłopców – III m-ce na szczeblu wojewódzkim,
Półfinał województwa w piłkę siatkową chłopców -I m-ce na szczeblu wojewódzkim,
Wicemistrzostwo województwa w piłkę siatkową chłopców.
2022/2023:
Konkurs Wiedzy o ekonomii społecznej „Ekonomia społeczna uchwycona w kadrze” – Oliwia Gużlecka – I miejsce na szczeblu wojewódzkim
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok Agrobiznes – Julia Stróżyk – II miejsce na szczeblu okręgowym i laureatka na szczeblu centralnym
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – Produkcja roślinna – Przemysław Piwek – V miejsce w etapie okręgowym
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – Produkcja zwierzęca – Kacper Gawroński – I miejsce na szczeblu okręgowym oraz finalista etapu centralnego
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – Mechanizacja rolnictwa – Jakub Rajski – III miejsce na szczeblu okręgowym oraz finalista na szczeblu centralnym
Konkurs orki – Przemysław Piwek – IV miejsce etapu regionalnego
Konkurs Indeks dla rolnika – Przemysław Piwek – I miejsce na szczeblu centralnym
Konkurs Astronomiczny – Wiktor Malinowski – I miejsce na szczeblu wojewódzkim
Konkurs „Od ekonomisty do księgowego” – etap regionalny – Aniela Wojtczak – III miejsce, Nikola Kubiak – V miejsce, Marcin Danielak – VI miejsce, Krystian Trawiński – VIII miejsce, Oliwia Guźlecka – XIII miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Zawodowa – „Rok przed dyplomem” – etap ogólnopolski – Mateusz Czyżewski – laureat III miejsca, Oliwia Guźlecka – finalistka, Igor Lewandowski – finalista, Bykowska Nikola – finalistka, Maciejewska Dominika – finalistka, Żurawska Melania – finalistka, Szarowska Patrycja – finalistka
Siła narodów według Dmowskiego – Oliwia Guźlecka – finalistka na szczeblu ogólnopolskim
XIX Ogólnopolski Konkurs Papieski – Oliwia Ratajczyk – I miejsce na szczeblu ogólnopolskim
Olimpiada o Świętym Maksymilianie – Oliwia Gużlecka – III miejsce na szczeblu wojewódzkim
Konkurs z obszaru finansów i przedsiębiorczości – etap wojewódzki – Marcin Danielak, Martyna Waszak, Zuzanna Wilk – I miejsce, Alicja Siekacz – III miejsce
Konkurs Kangur językowy – etap ogólnopolski – Konrad Matusiak – laureat brązowego kangura na poz. V, Weronika Suska – laureatka brązowego kangura na poz. IV
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – Wiktoria Raszka – III miejsce na szczeblu wojewódzkim
Konkurs Zostań ekonomistą – Oliwia Gużlecka, Mateusz Czyżewski – III miejsce na szczeblu regionalnym
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – Bartłomiej Smolarek – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Uczniowski – Patrycja Szarowska – wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim
Akademia Wiedzy o Mięsie od pola do stołu” – Ola Banasiak, Paulina Banasiak, Natalia Smolarek – wyróżnienie na szczeblu regionalnym
Ćwierćfinał województwa kujawsko-pomorskiego w piłce siatkowej chłopców – I miejsce na szczeblu wojewódzkim
Półfinał województwa kujawsko-pomorskiego w piłce siatkowej chłopców – II miejsce na szczeblu wojewódzkim
Piłka siatkowa chłopców – III miejsce na szczeblu wojewódzkim