Nagrody w V Regionalnym Konkursie Wiedzy z Rachunkowości wręczone

     Tradycyjnie uczniowie Technikum Ekonomicznego z Przemystki chętnie biorą udział w konkursach z rachunkowości . Tym razem w finale V edycji Regionalnego Konkursu ,,Wiedza z rachunkowości”, który miał miejsce 14 grudnia 2021r. wzięło udział pięć uczennic z tej szkoły .                                             Konkurs jest adresowany do uczniów szkół średnich o profilu ekonomicznym, a został zorganizowany przez Oddział Okręgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Państwową Uczelnię Zawodową we Włocławku. W rywalizacji konkursowej wzięli udział uczniowie z różnych szkół naszego regionu zainteresowani problematyką rachunkowości i finansów, którzy pragną  rozwijać i pogłębiać wiedzę i umiejętności w tym zakresie, a w przyszłości dalej kształcić się w tym kierunku na uczelniach wyższych .

Cała piątka uczennic klasy IV TE znalazła się w gronie finalistów, zajmując znakomite lokaty: 

  • II miejsce – Ewa Świrska
  • III miejsce – Kamila Nowicka
  • V miejsce – Natalia Korzeniewska
  • VI miejsce – Weronika Kowalewska
  • VIII miejsce – Weronika Balcerak 

Wręczenie nagród zostało opóźnione ze względu na kolejną falę pandemii i odbyło się w dniu 31 marca 2022 r. Do szkoły przybyły przedstawicielki Organizatorów Konkursu :  

Krystyna Urbaniak – Prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Włocławek

dr Ewa Podlewska  – Prorektor ds. Nauczania i Studentów PUZ we Włocławku

Iwona Pluza – Dyrektor Biura Zarządu SKwP  we Włocławku , które w obecności Dyrekcji Szkoły wręczyły laureatkom oraz ich opiekunowi p.Marianowi Bandyszewskiemu  pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe .

 Wszystkim składamy wyrazy uznania i podziękowania za reprezentowanie i promowanie naszej szkoły.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content