Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu” – Leopold Staff

W życiu każdego maturzysty jednym z najważniejszych wydarzeń jest egzamin maturalny. Jednak nie samą nauką żyje człowiek. W minioną sobotę najstarsi uczniowie Zespołu Szkół RCKU w Przemystce bawili się na balu studniówkowym.  Rozpoczął się on uroczystym polonezem, na czele z p. dyrektorem Jackiem Malinowskim, p. wicedyrektor Marzeną Gorzycką oraz wychowawcami klas maturalnych: p. Emilią Gapską, p. Iloną Wojciechowską, p. Darią Pluskotą oraz p. Krzysztofem Cybulskim.

Po pięknym „chodzonym” przyszedł czas na przemówienia, życzenia i podziękowania. Głos zabrał dyrektor Jacek Malinowski, przewodnicząca Rady Powiatu Radziejowskiego Sylwia Kubiak oraz przedstawiciele klas maturalnych, którzy wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu i przede wszystkim swoim rodzicom, bez których pomocy i wsparciu ten bal, by się nie odbył.

                   Uczniowie i nauczyciele bawili się do białego rana, beztrosko tańcząc na parkiecie, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia i przede wszystkim wspólnie spędzając ten niezapomniany wieczór. Od tej pory rozpocznie się okres intensywnej pracy, aby jak najlepiej w maju zdać egzamin dojrzałości .

Powodzenia na maturze!

Skip to content