Jak co roku, uczniowie klas Technikum Rolniczego oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wraz ze swoimi opiekunami uczestniczyli w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show w miejscowości Bednary, położonej między Gnieznem a Poznaniem. Wyjazd odbył się w piątek 19 września 2025 roku.
Bednary to jedna z największych wystaw rolniczych w Europie, na której prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawiciele wszystkich czołowych światowych marek maszynowych.
Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć ponad 700 stoisk firm wyspecjalizowanych w rolnictwie, począwszy od producentów maszyn rolniczych, po producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin i wyposażenia budynków inwentarskich. Uczestniczyli także w pokazach maszyn rolniczych i krótkich prelekcjach .
Mamy nadzieję, że nasi młodzi rolnicy skorzystają z nowoczesnych technologii i będą je wprowadzać w swoich rodzinnych gospodarstwach.













































