Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment, będący podsumowaniem wielu miesięcy nauki pracy i zaangażowania całej społeczności szkolnej. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Rodzice spotkali się, aby uroczyście pożegnać rok pełen wyzwań i sukcesów oraz powitać zasłużone wakacje. 

Wśród zaproszonych gości w uroczystości uczestniczył Wicestarosta Powiatu Radziejowskiego Pan Grzegorz Piasecki, który w imieniu Starosty Powiatu Radziejowskiego oraz własnym skierował do uczniów, nauczycieli i rodziców serdeczne słowa podziękowania za całoroczną pracę, pogratulował osiągniętych wyników oraz życzył wszystkim bezpiecznego i udanego letniego wypoczynku. 

Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły w szczególny sposób uhonorowano uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, zdobywając świadectwa  z wyróżnieniem.  

W tym roku najwyższe średnie uzyskali: 

Jakub Belica kl. III TE (średnia 5,15) 

Kacper Szczuczyński kl. III TE (średnia 5.0) 

Grzegorz Dąbrowski kl. III TE (średnia 4,90) 

Filip Jasiński kl. I TM (średnia 4,75) 

Lena Szpolerowska kl. I TW (średnia 4,79) 

Zuzanna Brochocka kl. I TFiM (średnia 4,78) 

Kinga Kotas kl. III LOB (średnia 5,42) 

Aleksandra Bandyszewska kl. III LOB (średnia 5,08) 

Jakub Piernik kl. III LOB (średnia 4,75) 

Andrzej Zawidzki kl. III LOB (średnia 4,75) 

Adam Derenda kl. III LOA (średnia 5,18) 

Hanna Jasińska kl. III LOA (średnia 4,83) 

Kacper Matusiak kl. III LOA (średnia 4,75) 

Doceniono również uczniów odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach, którzy z dumą reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach na szczeblu krajowym. Wśród wyróżnionych znaleźli się: 

Jakub Belica kl. III TE 

Kamil Maciejczak kl. III TE 

Daniel Albertyński kl. III TR 

Wręczono także „Tarcze” za wzorową frekwencję, wyróżniając tych którzy przez cały rok szkolny wykazywali się wyjątkową systematycznością i odpowiedzialnością.  

Złotą Tarczę otrzymała:  

         Blanka Bandyszewska kl. I TH 

Srebrną Tarczę otrzymali:  

          Bartosz Nowakowski kl. IV TMRiA 

          Amelia Bandyszewska kl. I TH 

Brązowe Tarcze otrzymali: 

                        Dawid Szczuczyński kl. II TE 

                        Katarzyna Dudek kl. I TFiM 

                   Sara Pietrzak kl. I TFiM 

Szczególnym wyróżnieniem było wytypowanie przez Samorząd Szkolny dwóch uczennic do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Kandydatkami zostały Kinga Kotas z klasy III LOA oraz Amelia Ligęza z klasy IV TH, które swoją postawą osiągnięciami i zaangażowaniem zasłużyły na to prestiżowe wyróżnienie. 

Miłym akcentem uroczystości było również  losowanie nagród, wśród uczniów którzy dokonywali wpłat na Radę Rodziców. Była to forma podziękowania za wsparcie działalności szkoły.  

Gratulujemy osiągniętych sukcesów i wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz niezapomnianych wrażeń. Niech letni wypoczynek będzie czasem regeneracji sił, aby we wrześniu z nową energią rozpocząć kolejny rok szkolny. 

Zobacz również

Łobuzy porwały tłumy! II Glebonalia w ZSRCKU za nami

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się II Glebonalia – wydarzenie, które po raz pierwszy zorganizowaliśmy w ubiegłym roku. Tegoroczna edycja dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych emocji i świetnej zabawy. O muzyczną oprawę imprezy zadbał DJ Tyczek, a...

Trzydniowa wycieczka uczniów ZSRCKU do Krakowa, Wieliczki i Energylandii

Uczniowie klas pierwszych TW i TŻ oraz trzecich TH, TR i TŻ Zespołu Szkół RCKU  w Przemystce uczestniczyli w trzydniowej wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej do Krakowa, Wieliczki oraz Energylandii. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji, poznania historii  i kultury...

Nasze Social Media