W środę 22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji Pan Radosław Roszak z Nadleśnictwa Miradz Lasy Państwowe w Strzelnie przeprowadził dla naszej młodzieży bardzo interesująca prelekcje pt ” Trwale zrównoważona gospodarka leśna” oraz opowiedział o pracy leśnika. Po spotkaniu gospodarz uroczystości uczniowie klasy I TM udali się na teren przyszkolny w celu posadzenia drzewek. Była to świetna lekcja ekologii i trwała pamiątka dla społeczności szkolnej.
Tradycja, edukacja i gościnność – uczniowie ZS RCKU w Przemystce wizytówką Powiatu Radziejowskiego
Uczniowie Zespołu Szkół RCKU w Przemystce aktywnie uczestniczyli w tegorocznych obchodach Święta Powiatu Radziejowskiego, prezentując bogatą ofertę edukacyjną szkoły oraz umiejętności zdobywane podczas nauki na różnych kierunkach kształcenia. Szczególnym punktem...