XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8-15 maj 2021 był doskonałą okazją do zaproszenia uczniów i nauczycieli do udziału w Akcji – „ZŁAP WIOSNĘ Z KSIĄŻKĄ” zorganizowanej przez bibliotekę szkolną w Zespole Szkół RCKU w Przemystce.

Miała ona na celu zachęcić uczestników zabawy do twórczej aktywności i promować książkę i czytelnictwo. A teraz czas na podsumowanie. Do udziału w akcji przyłączyło się 12 czytelników, którzy nadesłali zdjęcia książki lub z książką w scenerii wiosennej. Każde zdjęcie było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Autorom nadesłanych prac zdecydowanie nie brakuje wyobraźni. Głosowanie trwało do czwartku 20 maja 2021 roku do godziny 20:00. Na wyróżnienie zasługują wszystkie zdjęcia. W głosowaniu facebookowiczów największą liczbę lajków otrzymały dwa zdjęcia: Oliwii Iglewskiej z kl. II LOp – 417 i Mai Zwierzchowskiej uczennicy kl. II TEp – 398. Po powrocie do szkoły czekać będzie na nie miła niespodzianka.

Pozostali uczestnicy akcji otrzymali polubienia w liczbie: Justyna Wilczyńska kl. I LOg – 178, Julia Dembowska kl. II TEp – 132, p. Wioletta Łodygowska – 50, Kinga Urbańska kl. II TRg – 49, Agata Niedziałkowska kl. II TRg – 34, Teresa Jętczak kl. II LOp – 24, Oliwia Guźlecka kl. II TEp – 24, Anna Wojciechowska kl. II LOp – 24, p. Mariusz Bentkowski – 24, Kinga Rakowska kl. II TRp – 16.

Wszystkim uczestnikom i głosującym serdecznie dziękuję za włączenie się w akcję. Mam nadzieję, że zabawa Wam się podobała. Zachęcam naszą społeczność szkolną do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Jolanta Kuszyk – Kowalska

Poniżej przedstawiamy prace naszych uczestników

Skip to content