W piątek 21 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i powitaliśmy upragnione wakacje. Grono Pedagogiczne, Dyrekcja, uczniowie oraz rodzice spotkali się, aby uroczyście zakończyć kolejny rok pracy. Swoją obecnością zaszczycił nas zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie Pan Starszy Kapitan Krzysztof Kozłowski. Pan Dyrektor Jacek Malinowski odczytał list Starosty Radziejowskiego skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli. Zakończenie roku to czas podsumowań, podziękowań i nagradzania najlepszych uczniów. W tym roku najwyższe średnie uzyskali:

Belica Jakub I TE,

Suska Weronika II LO,

Derenda Adam I LO,

Mazurek Marika III TE,

Dąbrowski Grzegorz I TE,

Szczuczyński Kacper I TE,

Jędrzejewska Oliwia III LO,

Ligęza Amelia  II TH,

Kubicka Hanna III LO,

Tomczak Michał I TM,

Kapela Amelia II LO,

Szatkowska Milena III TE.

Nie jest to pełna lista najlepszych uczniów, ponieważ część młodzieży jest w trakcie praktyk i oceny końcowe poznamy w sierpniu . Co roku staramy się również docenić wzorową frekwencję uczniów. W tym Złotą Tarczę otrzymał Kacper Szczuczyński z kl III TE.

Nasza młodzież rozwija się, działa i osiąga sukcesy w różnych dziedzinach. Grono tych uczniów jest dość pokaźne. Wśród wyróżnionych w czasie uroczystości zakończenia znaleźli się:

Kamil Maciejczak kl. I TE – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny,

Weronika Szafrańska i Kamil Pańka z kl. II LO  – najlepsze wyniki w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej,

Hanna Kubica kl. III LO i Paweł Grzybowski kl. II TMRiA – zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego.

Nazwiska pozostałych nagrodzonych poznamy już w nowym roku szkolnym.

Po części oficjalnej przyszedł czas na spotkania i pożegnania uczniów ze  swoimi wychowawcami w klasach.

Gratulujemy wyróżnionym i tym niewyróżnionym , którzy też pracowali i osiągali swoje, czasami małe i niezauważalne dla innych, sukcesy, wkładając wiele wysiłku, aby być w tym miejscu, w którym są teraz. Drodzy uczniowie, w tym miejscu warto przypomnieć słowa Napoleona Hilla:  

„Jeżeli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób. ”

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

SKM_C284e24062110420
Skip to content