31 Finał WOŚP w ZSRCKU w Przemystce zagrał 24 lutego 2023 roku pod hasłem: CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! FINAŁ DLA WSZYSTKICH- MAŁYCH I DUŻYCH. 

Organizatorem wydarzenia była klasa 4TRp i TMRiAp z wychowawczynią. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się osiągnąć REKORD, który wyniósł w szkole aż 7481,28 zł!!! Kwota została zebrana dzięki wielkiemu sercu i chęci pomocy Nas wszystkich.

Do uzbierania znacznej części kwoty przyczyniło się ponad 300 fantów. Loteria fantowa która niezmiennie cieszyła się dużym powodzeniem, pozyskała kwotę 4026,92 zł!

Na chwilę osłody mogliśmy udać się do „Kawiarenki pod Czerwonym Serduszkiem”. Kawa i herbata towarzyszyły pysznym, domowym wypiekom. Ze słodkiej części finału udało się zebrać kwotę 1890,55 zł! Na szkolnej auli była prowadzona również sprzedaż oranżady, która zasiliła szkolne konto WOŚP o 328,70 zł!

Kolejnym przystankiem szkolnego finału WOŚP były mecze charytatywne w siatkówkę. Szkolna drużyna uczniów stawiła czoła drużynom składającym się z absolwentów ZSRCKU, którzy powrócili w mury szkoły wspomóc szczytny cel. Do kasy biletowej wpłynęło 1235,11 zł!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wsparcie!!! Oby chęć pomocy i życzliwa atmosfera pozostały z nami do końca świata i jeden dzień dłużej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content