Koniec roku szkolnego dla uczniów 3 klas technikum po gimnazjum to czas praktyk u pracodawców. Jak co roku staramy się, aby uczniowie rozpoczynali swoją karierę w miejscach o wysokim standardzie i jakości usług.

W tym roku młodzież wyruszyła do hoteli i restauracji  w całym kraju. 

Część osób wybrała Hotel New Skanpol w Kołobrzegu. Jest to obiekt, który od kilku lat przyjmuje naszych uczniów. Dysponuje pokojami i apartamentami oraz rozbudowanym zapleczem Aqua SPA z basenem.  

Kolejna grupa uczniów wyjechała w góry: do Zakopanego i Szklarskiej Poręby. W stolicy Tatr mamy zaprzyjaźnioną  Willę  Hellan, w której pracuje już nasz absolwent, a więc nasi tegoroczni praktykanci będą mieli okazję zobaczyć jak można rozpocząć karierę po Technikum Hotelarstwa. Hotel Hellan to obiekt w stylu góralskim z basenem i widokiem na góry. 

Hotel Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie to nowoczesny obiekt z bogatą ofertą usług dodatkowych takich jak: animacja, basen, stok narciarski i wiele innych, z wieloma nagrodami branży hotelarskiej. 

Podczas 4-tygodniowego pobytu na praktykach, każdy uczeń ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.  

13 czerwca br. grupa 26 uczniów rozpocznie praktyki w Irlandii w ramach projektu „Europejska obsługa gościa i konsumenta wraz ze szkoleniem kadry” finansowanego z programu POWER. Zapraszamy do obserwacji strony oraz social mediów Praktyki Zawodowe | Facebook 

Zespół Nauczycieli Przedmiotów Hotelarskich.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content