Te słowa to zapowiedź niezwykłej nocy i emocji, które pozostają w pamięci każdego młodego człowieka na długie lata. Studniówka to niezwykłe przeżycie dla całej społeczności szkolnej, jest elementem tradycji, która pokazuje, że szkoła to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.  W ten sobotni  styczniowy wieczór dało się odczuć niezwykłą więź między uczniami, nauczycielami i rodzicami, radość z bycia razem tu i teraz.

Uczniowie klas: IV TŻiUG, IVTH i III LO o godzinie 18.00 w restauracji Perła Kujaw w Radziejowie wspólnie z dyrektorem p. Jackiem Malinowskim
i wychowawcami klas: p. Anną Paczkowską, p. Magdaleną Matczak, p. Joanną Orylską-Barczak zatańczyli poloneza i tym samym uroczyście rozpoczęli  swój najważniejszy bal – STUDNIÓWKĘ. Oprawą muzyczną uroczystości zajęła się dobrze wszystkim znana „Formacja Gańczak”, która porywała młodzież do wspólnej zabawy.

Tej nocy wszystko było wyjątkowe. Zewsząd płynęły gorące życzenia i podziękowania. Młodzież postanowiła uświetnić wieczór częścią artystyczną, która rozbawiła zebranych gości. Na tym się jednak nie skończyło. Uczestnicy studniówki postanowili zintegrować się we wspólnie odtańczonej „belgijce”
– wymagającej świetnej kondycji i poczucia rytmu. Z głośników rozbrzmiewały największe przeboje oraz szlagiery muzyczne, przy których bawią się kolejne pokolenia maturzystów.

Taka noc zdarza się jednak tylko raz… na 100 dni przed maturą!

Tegorocznym maturzystom życzymy dużo wytrwałości w zdobywaniu wiedzy! Powodzenia na egzaminie!

Skip to content