Pierwsze miesiące nowego roku szkolnego to okres adaptacji po wakacjach, ustalania planów, ale również, już tradycyjnie, czas podziękowań i docenienia pracy nauczycieli i pracowników szkół  przez władze państwowe i resortowe. Zeszły rok był trudny i nie odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Te, dla rejonu włocławskiego zorganizowano 16 września tego roku. Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych za rok 2020, znaleźli się nauczyciele i pracownicy z naszej szkoły.

W Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku zagościł Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty – pan Marek Gralik. Obecny był również Józef Ramlau Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski. Odznaczenia państwowe i resortowe z ich rąk otrzymali: Pani Marzena Gorzycka i Pani Bogusława Wojciechowska odebrały  Medal Złoty za Długoletnią Służbę. Pan Sławomir Tomalak został uhonorowany  Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę. Medalem brązowym zostały docenione Pani Agnieszka Rosińska – Jankowska i Pani Karolina Sobieraj.

Zostały również wręczone Medale Komisji Edukacji Narodowej, a odebrali je – Pani Wioletta Jałoszyńska i Pan Tomasz Radzikowski.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content