Szukaj

Ranking - czerwiec 2017

lp

Imię i nazwisko

klasa

średnia

konkursy

19.

Daria Albertyńska

IV TE

5,45

I miejsce w bloku agrobiznes w eliminacjach OWiUR, I miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedza z rachunkowości, II miejsce                            w Konkursie Wiedzy z rachunkowości

38.

Cyprian Dobrzycki

II TŻ

5,43

finalista OWiUR

6.

Klaudia Walasik

III TE

5,31

 

7.

Justyna Waszak

III TE

5,31

Konkurs „Wiedzy o Rachunkowości”

36.

Izabela Wiśniewska

III LO

5,3

 

16.

Sebastian Michalak

I LO

5,28

 

21.

Daria Bandyszewska

IV TE

5,27

IX miejsce w konkursie Wiedzy z rachunkowości

24.

Justyna Wiśniewska

IV TE

5,27

X miejsce w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości, V miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedza z rachunkowości

11.

Wiktoria Walasik

II TE

5,2

 

1.

Patrycja Chłodzińska

III TE

5,15

Konkurs „Wiedzy o Rachunkowości”

17.

Weronika Maria Michalska

I LO

5,11

 

32.

Robert Molenda

III LO

5,1

 

33.

Justyna Rejman

III LO

5,1

 

49.

Paulina Witkowska

II LO

5,09

 

10.

Sylwia Banasiak

II TR

5,06

 

26.

Justyna Dąbrowska

III LO

5,0

 

34.

Emilia Śliwiak

III LO

5,0

 

45.

Paulina Jałoszyńska

II LO

5,00

 

8.

Wiktoria Malinowska

I TE

4,94

 

2.

Joanna Frątczak

III TE

4,92

 

37.

Zbigniew Suchara

IV TR

4,92

finalista Konkursu „Indeks dla Rolnika”

22.

Tomasz Jastrzębski

IV TE

4,91

VI miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedza z rachunkowości, finalista w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości

23.

Sylwia Kuflewska

IV TE

4,91

 

25.

Sylwia Wojciechowska

IV TE

4,91

finalista w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości

35.

Dagmara Wesołowska

III LO

4,9

 

50.

Aleksandra Witt

II LO

4,89

 

15.

Gabriela Masłowska

I LO

4,88

 

28.

Piotr Krupiński

III LO

4,88

 

52.

Kinga Wawrzyniak

II TŻ

4,86

 

5.

Milena Szklarska

III TE

4,85

 

4.

Julia Lewandowska

III TE

4,84

 

18.

Patrycja Radzimska

I LO

4,83

 

20.

Paulina Bajerska

IV TE

4,82

 

43.

Aleksandra Gawrońska

II LO

4,82

 

44.

Martyna Górniewicz

II LO

4,82

 

46.

Barbara Kubiak

II LO

4,82

 

51.

Martyna Witt

II LO

4,82

 

54.

Joanna Gutowska

I TH

4,81

 

12.

Joanna Rutkowska

II TE

4,8

 

27.

Paulina Kołodziejska

III LO

4,8

 

29.

Dominika Loksztejn

III LO

4,8

 

30.

Patrycja Loksztejn

III LO

4,8

 

47.

Natalia Nowak

II LO

4,78

 

48.

Justyna Podolska

II LO

4,78

 

53.

Aleksandra Ludwiczak

I TŻ

4,78

 

55.

Agata Drzewucka

III TR

4,78

 

3.

Kinga Janowska

III TE

4,77

 

9.

Zofia Matuszak

I TE

4,75

 

13.

Dariusz Jastrzębski

II TE

4,75

 

14.

Bartosz Kuligowski

I LO

4,75

 

31.

Mikołaj Masłowski

III LO

4,75

 

39.

Damian Biesiada

III TR

 

finalista Konkursu „Indeks dla Rolnika”

40.

Jakub Kaniewski

III TR

 

finalista Konkursu „Indeks dla Rolnika”

41.

Dawid Nenczak

III TR

 

Finalista OWiUR

42.

Kamil Wesołowski

II TR

 

Finalista Olimpiady Wiedzy o Ergonomii                            i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Ranking - czerwiec 2016

- Albertyńska  Daria - III TE średnia 5,38
- Rejman Justyna - II LO średnia 5,27
- Dąbrowska  Justyna - II LO średnia 5,18
- Kwilińska Julita - IV TE średnia 5,18
- Bandyszewska  Daria - III TE średnia 5,15
- Wiśniewska  Justyna - III TE średnia 5,15
- Walasik  Wiktoria - I TE średnia 5,11
- Wiśniewska  Izabela - II LO średnia 5,09
- Walasik  Klaudia - II TE średnia 5,06
- Jałoszyńska  Paulina - I LO średnia 5
- Molenda  Robert - II LO średnia 5
- Loksztejn  Patrycja - II LO średnia 5
- Grzybowski  Damian - IV TE średnia 5
- Dobrzycki  Cyprian - I TZiUG średnia 4,94
- Waszak  Justyna - II TE średnia 4,93
- Loksztejn  Dominika - II LO średnia 4,91
- Wesołowska Dagmara - II LO średnia 4,91
- Rutkowska Marlena, Maria - IV TE średnia 4,91
- Masłowski  Mikołaj - II LO średnia 4,89
- Suchara  Zbigniew - III TR średnia 4,86
- Bajerska  Paulina - III TE średnia 4,85
- Kuflewska  Sylwia - III TE średnia 4,85
- Wojciechowska  Sylwia - III TE średnia  4,85
- Kubiak Barbara - I LO średnia 4,78
- Krupiński  Piotr - II LO średnia 4,78
- Jastrzębski  Dariusz - ITE średnia 4,78
- Rutkowska  Joanna - I TE średnia 4,78
- Banasiak  Sylwia - I TR średnia 4,78
- Lewandowska  Julia - II TE średnia 4,75

 

Liczba gości

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy