Szukaj

Zagraniczne praktyki w Niemczech rozpoczęte…..  

Od 25 czerwca br. 40 naszych uczniów przebywa na praktykach w ramach projektu „Zagraniczne praktyki – krokiem do kariery” realizowanego przez naszą szkołę przy wsparciu programu ERASMUS+.

Grupa 16 uczniów z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz 24 osoby z Technikum Hotelarstwa realizują praktyki zawodowe w hotelach i obiektach zbiorowego żywienia na terenie Lipska. Zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu swojego profilu nauczania, biorą udział w wycieczkach i wyjazdach. Zwiedzili już atrakcje Lipska, a w najbliższy weekend wyjadą na 2-dniową wycieczkę do Berlina, a w następny do Drezna. Podczas 4-tygodniowego pobytu za granicą zdobędą doświadczenie zawodowe oraz nauczą się komunikacji w j. angielskim i niemieckim.

10 lipca br. Dyrekcja Szkoły i  koordynator projektu planują wizytę monitorującą w Niemczech w miejscach realizacji stażu i zakwaterowania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Liczba gości

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy