Szukaj


III Edycja Konkursu Barmańskiego –„Soft drink na lato”.     

 Konkurs pod hasłem „Soft drink na lato” był jedną z  form podsumowania innowacji pedagogicznej  „Barmaństwo – przygoda ze zdrowym koktajlem”, która corocznie jest wdrażana w  I klasie technikum żywienia.

Pierwszym etapem konkursu było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę z zakresu znajomości sprzętu barmańskiego, zasad miksologii i obsługi konsumenta. W części drugiej- praktycznej pięcioosobowe drużyny z klas żywieniowych miały za zadanie wykonanie i zaprezentowanie orzeźwiającego  koktajlu,  sprawdzenie się w konkurencjach zręcznościowych oraz wykazanie się kreatywnością i pomysłowością.

W części teoretycznej bezkonkurencyjne okazały się uczennice z I klasy TŻ i UG zajmując:

I miejsce: Aleksandra Ludwiczak                  

II miejsce: Wiktoria Płoszaj

III miejsce: Justyna Fronczak

Drużyna dziewcząt z I klasy TŻ ku zdziwieniu widowni i jury rozgromiła drużynę chłopców  z II klasy TŻ uzyskując  zdecydowaną przewagę także w konkurencjach praktycznych, plasując się tym samym na I mscu. Zwyciężczyniom gratulujemy!

Uroczyste zakończenie innowacji pedagogicznej w I klasie  TŻ i UG odbędzie się w ostatnim dniu roku szkolnego wręczeniem wszystkim uczennicom certyfikatu potwierdzającego  nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu barmaństwa.

 

W.Ł  A.P

 

 


 

Liczba gości

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy