Szukaj

Skorzęcin - przedsmak wakacji !!!   

Dumą mieszkańców gminy Witkowo jest  znany i popularny w całym kraju Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie. To jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce, a zarazem wspaniałe miejsce do spędzania wakacji.

Ośrodek położony jest w lesie pomiędzy jeziorem Niedzięgiel a jeziorem Białym, które charakteryzują się czystą wodą, szeroką i piaszczystą plażą oraz łagodnymi brzegami jezior zachęcającymi do kąpieli i opalania się. Dla turystów lubiących spacery zachęca wybudowane molo.

Ponadto na terenie ośrodka,  zlokalizowane jest wesołe miasteczko, wypożyczalnia rowerów oraz bogate zaplecze handlowo-gastronomiczne. Działające na terenie Ośrodka wypożyczalnie sprzętu wodnego, dają możliwość na doskonalenie swoich umiejętności w sportach wodnych. Z kolei dla amatorów sportu istnieje możliwość gry w piłkę nożną, ręczną, koszykową, siatkową, a także w tenisa.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w  Skorzęcinie odbywają się liczne imprezy sportowo-rekreacyjne np. Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych, plażowe turnieje piłki siatkowej, Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Długodystansowym. Miejscowość ta jest doskonałym miejscem,  na spędzanie urlopu, weekendu, uprawianie turystyki  pieszej lub rowerowej.

Zachęceni taką bogata ofertą turystyczną uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego postanowili sprawdzić to urokliwe miejsce i choć na chwilę odpocząć od nauki.

Młodzież wraz z wychowawczynią p. Izabelą  Jakóbowską i opiekunem p .Martą Dziedziną - Janusz  zatrzymali się w pensjonacie "Omega", który spełnił oczekiwania młodzieży i  zagwarantował dobrą zabawę.

Zresztą zobaczcie sami. 

 

Uczniowie Technikum Ekonomicznego w ramach innowacji pedagogicznej - " Promocja i reklama w biznesie" nagrali film z całego pobytu by wracać do tamtych mile spędzonych chwil.

Wracamy tam za rok !!!

 

Liczba gości

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy