Szukaj

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 INNE NIŻ WSZYSTKIE.


     
Przyszedł upragniony dzień zakończenia roku szkolnego, w którym chciałoby się zaśpiewać: Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę… Niezależne od nas okoliczności natury zadecydowały, że nie miał on uroczystego charakteru jak zawsze.

Młodzież w określonych grupach, przestrzegając zasad bezpieczeństwa, mogła odbierać swoje świadectwa 26 i 29 czerwca, z rąk wychowawców i Dyrekcji. Nie było też okazji, aby przedstawić społeczności szkolnej Przemystki tych uczniów, którzy w minionym roku osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Wśród nich są ci, którzy mając najwyższe średnie i znaczące osiągnięcia, zostali wytypowani do Stypendium  Prezesa Rady Ministrów - Katarzyna Kurkiewicz kl. II LOG, Jakub Gajewski kl. III TEG, Agata Kubiak kl. I LOP, Oliwia Guźlecka kl. I TEP. Talentem i ciężką pracą wyróżnili się także uczniowie wyłonieni do Stypendium Starosty Powiatu Radziejowskiego. Warunkiem, jaki musieli spełnić, było osiągnięcie średniej ocen na poziomie co najmniej 5,00, co w szkole średniej nie przychodzi łatwo. W tym gronie znaleźli się – Weronika Dolatowska kl. I LOG, Bartosz Jastrzębski kl. II LOG, Emilia Kulkowska I LOG, Ewa Świrska kl. II TEG, Teresa Jętczak kl. I LOP, Katarzyna Pieszak kl. II LOG, Adam Stróżyk kl. II TRG, Klaudia Zarzycka kl. II LOG.  Do tej grupy należą również tegoroczni maturzyści – Roszak Damian LO, Wiktoria Malinowska TE, Malwina Ogonowska TE, Sandra Kępska LO.  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz Dyrekcji  za pracę i włożony wysiłek, szczególnie  w tych ostatnich trudnych miesiącach. A teraz czas na upragnione wakacje z plecakiem,  na rowerze, jak kto woli.
Odpoczywajcie, bawcie się, ale nie wyłączajcie myślenia i rozsądku nad wodą, na drodze, na imprezie czy poznając nowych ludzi. Do zobaczenia we wrześniu!

Liczba gości

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy