Szukaj

W technikum żywienia wręczono  CERTYFIKATY z barmaństwa

Pod koniec marca w Naszej szkole zakończyły się warsztaty barmańskie prowadzone przez Piotra Drzewuckiego  w ramach projektu „Dobry zawód otwiera drzwi renomowanych firm II”.

Uczniowie III i IV klasy technikum żywienia i usług gastronomicznychod ferii systematycznie uczęszczali na dodatkowe, bezpłatne zajęcia i nabywali umiejętności polegające na produkcji, podawaniu i dekorowaniu napojów mieszanych.  W ramach  egzaminu  praktycznego młodzież wykonywała klasyczne koktajle oraz odpowiadała na pytania testowe. Potwierdzeniem nabycia przez uczniów dodatkowych uprawnień było otrzymanie certyfikatów, które oficjalnie wręczył dyrektor Naszej szkoły Jacek Malinowski.

Liczba gości

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy