Szukaj

„ Brązowa” szkoła 2019


Na początku stycznia w Akademii Biznesu i Finansów Vistula w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. Miło nam, ponieważ nasza szkoła też znalazła się w gronie wyróżnionych.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy ma prawo do używania w 2019 roku tytułu honorowego „Brązowej” Szkoły 2019 wraz ze związanym     z tym graficznym znakiem jakości. Do uzyskania tego tytułu przyczyniły się wyniki naszych uczniów techników. Oceniono za pomocą czterech kryteriów - sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.
Warto podkreślić, że w Rankingu Techników 2019 w województwie kujawsko – pomorskim zajęliśmy 24 miejsce, a w byłym województwie włocławskim trzecie. Jesteśmy dumni z sukcesu, ponieważ to świadczy o zdolnościach i ambicji naszej młodzieży i współpracy grona pedagogicznego.


Liczba gości

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy