Szukaj

I tym razem graliśmy skutecznie! 

Piątek poprzedzający drugą niedzielę stycznia tradycyjnie już w ZS RCKU w Przemystce jest dniem kiedy zaczyna grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tak było i w tym roku.

Otóż 11 stycznia 2019 roku miała miejsce licytacja różnorodnych fantów przekazanych przez darczyńców z naszej szkoły na rzecz dzieła Jurka Owsiaka. Inną z kolei  atrakcją była loteria fantowa, w której oczywiście każdy los wygrywał. Dużym zainteresowaniem cieszył się charytatywny mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele, których reprezentował m.in. Pan Dyrektor. Ogromnym powodzeniem cieszyła się „Kawiarenka pod czerwonym serduszkiem” oferująca ciepłe napoje i najrozmaitsze ciasta tak smaczne, że wielu klientów postanowiło skorzystać z opcji „na wynos”, by uraczyć nimi również swoich najbliższych w domu. Hitem okazały się gorące gofry serwowane z dodatkami według życzenia klienta.Szczególne podziękowania dla firmy ABC – PAK z Sompolna, która zaopatrzyła nas w naczynia jednorazowe do serwowania tych wspaniałych słodkości.

Sprawny, skuteczny i owocny przebieg wszystkich imprez towarzyszących Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w naszej szkole był możliwy tylko i wyłącznie dzięki wielkiemu zaangażowaniu wielu osób,  które pracowały nad przygotowaniem całej imprezy oraz gorącym i ofiarnym sercom wszystkich grających tego dnia w jedynej takiej orkiestrze. Szczególne podziękowania dla firmy ABC – PAK z Sompolna, która zaopatrzyła nas w naczynia jednorazowe do serwowania słodkości.

Dzięki temu udało nam się zebrać i przekazać sztabowi nr  544z Radziejowskiego Domu Kultury kwotę 4291 złotych i  86 groszy.

Warto dodać, że rewelacyjnie zagrało  też dwadzieścioro jeden naszych wolontariuszy, którzy w niedzielę 13 stycznia 2019 roku kwestowali na ulicach Radziejowa i okolic. I warto pamiętać, że wszyscy graliśmy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Liczba gości

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy