Szukaj

Targi Edukacji i Pracy w Radziejowie 

Dnia 4 grudnia 2018r. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie  zorganizowało Targi Edukacji i Pracy. Targi odbyły się w Auli Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce.

Adresatami przedsięwzięcia była młodzież ucząca się i poszukującą pracy z powiatu radziejowskiego.

Celem organizacji Targów było umożliwienie uzyskania informacji młodzieży na temat oferty edukacyjnej prezentowanej przez szkoły policealne oraz wyższe. Młodzież stojąca przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej mogła zapoznać się bezpośrednio z ofertą wybranej szkoły bądź uczelni. Zaś młodzież poszukująca pracy mogła skorzystać z pomocy w poszukiwaniu pracy wraz z możliwością uzyskania informacji o zatrudnieniu poprzez osobisty kontakt z pracodawcami jak i też pośrednikami pracy MCK i PUP.

Wśród zaproszonych gości byli: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy,  Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Włocławka, Kujawska Szkoła Wyższa z Włocławka, Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy, Bydgoska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Bankowa z Torunia, Centrum Nauki i Biznesu Żak z Bydgoszczy, Agencja Interkadra z Torunia, Sanpro Consulting z Bydgoszczy, Powiatowy Urząd Pracy z Radziejowa, Wojska Komenda Uzupełnień z Włocławka oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z Włocławka.

Targi Edukacji i Pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży

Liczba gości

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy