Szukaj

Nowa pracownia językowa.  

Od września br. w Zespole Szkół RCKU w Przemystce funkcjonuje nowa, wyposażona w nowoczesny sprzęt, pracownia językowa sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji projektu pt.”Dobry zawód otwiera drzwi renomowanych  firm II”. 24 – stanowiskowe laboratorium językowe daje uczniom naszej szkoły możliwości

doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności niezbędnych nie tylko na egzaminach zewnętrznych, lecz także w zwykłych sytuacjach wymagających porozumiewania się w języku obcym. Ponadto młodzież może rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w różnorodnych konkursach językowych organizowanych i przeprowadzanych w naszej szkole. Do  konkursów najchętniej wybieranych przez młodzież należą: Master Spelling, czyli Mistrz literowania w języku angielskim, konkurs interaktywny „Pokaż nam język”, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej oraz olimpiady języka niemieckiego o zasięgu ogólnopolskim, takie jak: SPRACHDOKTOR, DEUTSCHFREUND czy LINGUA.PLUS. Jesteśmy przekonani, że nowatorski sprzęt pozwoli uatrakcyjnić prowadzone zajęcia i przyczyni się do podniesienia poziomu nauczania języków obcych.

M. Korzeniewska - Duszek

 

Liczba gości

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy