Szukaj

Indeksy w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości  

            W bieżącym roku odbyła się już XVIII edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja  Kopernika

 w Toruniu. Konkurs przeprowadzony 8 grudnia 2017 r. składał się z dwóch etapów: testu eliminacyjnego i etapu finałowego sprawdzającego praktyczne umiejętności uczestników. Wzięło w nim udział 111 uczniów z 28 szkół średnich

 z całego kraju. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV TE : Patrycja Chłodzińska, Joanna Frątczak, Milena Szklarska, Klaudia Walasik i Justyna Waszak.

Do finału zakwalifikowały się 3 z nich, które zostały laureatkami zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce:

- Klaudia Walasik – IV miejsce

- Joanna Frątczak – V miejsce

- Justyna Waszak – VIII miejsce

Patrycja Chłodzińska i Milena Szklarska otarły się o finał, gdyż otrzymały w I etapie po 14 punktów, a próg punktowy do drugiego etapu wynosił 15 punktów.

            Laureatki otrzymają maksymalną liczbę punktów podczas rekrutacji na wybrany kierunek studiów  na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK  i dołączą do starszych koleżanek i kolegów naszej szkoły, którzy tam studiują.

            Laureatkom i ich opiekunowi p. prof. Marianowi Bandyszewskiemu serdecznie  gratulujemy.

Tekst: M.B.B; foto: KNR UMK

Liczba gości

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy