Szukaj

NAGRODY W KONKURSIE IM. PROF. SOKOŁOWSKIEGO WRĘCZONE

     Jak już informowaliśmy, laureatem XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Prof. Kazimierza Sokołowskiego został nasz kolega Jakub Gajewski z kl. III TE, który uplasował się na IX miejscu w kraju.

Czytaj więcej...

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za Nami!

W tym roku  szkolny finał orkiestry wyjątkowo odbył się w poniedziałek 13 stycznia 2020 roku. Tradycyjnie społeczność Zespołu Szkół RCKU w Przemystce stanęła na wysokości zadania. Przygotowania do świątecznego grania trwały już od kilku tygodni.

Czytaj więcej...

Czerwony Krzyż w Polsce istnieje już sto lat!
 Wraz z odbudową państwa polskiego po I wojnie światowej zaczynały funkcjonować różne organizacje i instytucje - wśród nich Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża.

Czytaj więcej...

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA W PRZEMYSTCE.

Czas po Bożym Narodzeniu to okres wizyt duszpasterskich w naszych domach, tak zwanej kolędy. Nieprzypadkowo odbywa się ona po świętach, kiedy to wspominamy przyjście Boga na Ziemię, obdarowujemy się miłością, dobrocią i pogłębiamy więzi.

Czytaj więcej...

„ Srebrna” szkoła 2020

            Uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020 odbyło się 9 stycznia. W tym roku również możemy czuć się usatysfakcjonowani, ponieważ nasza szkoła po raz kolejny znalazła się w gronie wyróżnionych.

Czytaj więcej...

mlegitymacja

Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 437 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy