Szukaj

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów psiatkowa19 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Egzaminy zawodowe - czas zacząć.

W dniach od 17 do 26  czerwca  2019 r. w Zespole Szkół RCKU w Przemystce  trwać będą egzaminy zawodowe  potwierdzające kwalifikacje w zawodzie:  R.03 - technik rolnik oraz M.02-  technik mechanizacji i agrotroniki. Wszystkim zdającym życzymy jak najlepszych wyników. Powodzenia.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów psiatkowa19 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 BRĄZOWA REPREZENTACJA PRZEMYSTKI W PIŁKĘ SIATKOWĄ PLAŻOWĄ{gallery layout="fixed" rows=1 cols=3 alignment="after-float"}psiatkowa19{/gallery}

Po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych i awansie z II miejsca w półfinale województwa kujawsko- pomorskiego przyszedł czas na zmagania finałowe. Odbyły się one na obiektach XI LO w Toruniu.

Czytaj więcej...

W KATOLICKIEJ KATEDRZE I ŻYDOWSKIEJ BOŻNICY
 
Młodzież klas: I TE, I TR i I TMR, uczestniczyła 11 czerwca w wycieczce do Płocka - choć realizacja jej programu rozpoczęła się we włocławskim multikinie projekcją dwóch filmów do wyboru: "wyciskaczem łez" - przede wszystkim dla płci pięknej

Czytaj więcej...

 „Soft drink na lato”  


Uczniowie technikum żywienia  i usług gastronomicznych na koniec roku szkolnego mieli możliwość zweryfikować swoją wiedzę i nabyte umiejętności w ramach prowadzonej w klasie I  innowacji pedagogicznej „Barmaństwo- przygoda ze zdrowym koktajlem”. Drużyny „czarnych” i „niebieskich” wzięły udział w konkursie „Soft drink na lato”.

Czytaj więcej...

FINAŁ WOJEWÓDZTWA WYWALCZONY!    Po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych nad reprezentantami ZSM i LO  w Radziejowie para Filip Ferensztajn/ Krzysztof Nowakowski awansowała do turnieju półfinałowego województwa kujawsko- pomorskiego który odbył się 6.06.2019 w Toruniu.

Czytaj więcej...

COROCZNY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ Z UKS PRZEMYSTKA ZA NAMI


Jak co roku w czerwcu UKS Przemystka organizuje turniej piłki siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców, który odbywa się na boisku przy Zespole Szkół RCKU w Przemystce.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy