Szukaj

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych w Zespole Szkół RCKU w Przemystce 

 Dnia 17 kwietnia 2019 roku w auli szkolnej odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Wielkanoc, czyli Pascha to najważniejsze święto chrześcijańskie, będące pamiątką Zmartwychwstania Chrystusa. Słowo " Alleluja ! " oznacza " Chwalmy Pana ! ".

Czytaj więcej...

Znowu bezkonkurencyjni na XLIII OWiUR 

Okręgowa XLIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbyła się 12 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Ignacego Łyskowskiego w Grubnie.

Czytaj więcej...

Z Przemystki na Mazury…  

W dniach 09-10.04.2019 r. w Expo Mazury w Ostródzie odbyła się czwarta edycja Targów Mazury HoReCa. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, każda z nich zgromadziła ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej.

Czytaj więcej...

Drugi rok z rzędu najlepsi w Polsce. 

Rzadko się zdarza, by powtórzyć sukces, a tym bardziej podtrzymać laur zwycięzcy. Udało się to uczniom Przemystki. Od pięciu lat Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy  organizuje Ogólnopolski Konkurs Indeks dla Rolnika. Jest to trzyetapowa rywalizacja uczniów szkół rolniczych z całej Polski.

Czytaj więcej...

Nagroda Specjalna Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

Dnia 2 kwietnia 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu  miało miejsce wręczenie nagród laureatom I edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Polska literatura dziecięca i młodzieżowa w ilustracji” pod nazwą „Polska książka obrazkowa oczami młodego czytelnika”

Czytaj więcej...

W technikum żywienia wręczono  CERTYFIKATY z barmaństwa

Pod koniec marca w Naszej szkole zakończyły się warsztaty barmańskie prowadzone przez Piotra Drzewuckiego  w ramach projektu „Dobry zawód otwiera drzwi renomowanych firm II”.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy