Szukaj

 


     Przemystka, 19.08.209 r.

 OGŁOSZENIE!

 

W dniu 29.08.2019 r. o godz. 1100 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.


 

Uwaga Maturzyści!
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy informuje, że Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XVIII edycję programu stypendiów pomostowych.
Regulamin oraz wniosek dostępny jest na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.

Ostatni dzwonek i wreszcie upragnione WAKACJE!

Słoneczny ranek powitał uczniów Zespołu Szkół RCKU w Przemystce, którzy 19 czerwca 2019r. ostatni raz w tym roku szkolnym spotkali się    w tak licznym gronie,  aby odebrać świadectwa. Uroczystość poprowadził pan Mariusz Bentkowski,

Czytaj więcej...

Pomoc finansowa dla uczniów

W tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, rodzice i opiekunowie uczących się dzieci do 20 r. życia (w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami – do 24 r. życia) będą mogli składać wnioski o świadczenie na wyprawkę szkolną od 1 lipca drogą elektroniczną, a od 1 sierpnia – drogą tradycyjną w urzędzie gminy.

Wyprawka przysługuje każdemu niezależnie od dochodów 

Laureaci Przemystki na gali najlepszych z regionu toruńsko-włocławskiego

W przepięknym Pałacu Bursztynowym we Włocławku dnia 17 czerwca 2019 roku odbyła się gala laureatów i finalistów olimpiad i turniejów w roku szkolnym 2018/2019 r.

Czytaj więcej...

Egzaminy zawodowe - czas zacząć.

W dniach od 17 do 26  czerwca  2019 r. w Zespole Szkół RCKU w Przemystce  trwać będą egzaminy zawodowe  potwierdzające kwalifikacje w zawodzie:  R.03 - technik rolnik oraz M.02-  technik mechanizacji i agrotroniki. Wszystkim zdającym życzymy jak najlepszych wyników. Powodzenia.

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy