Szukaj

Po raz kolejny Przemystka rywalizowała z najlepszymi sportowcami w województwie!

Po bezapelacyjnym zwycięstwie w powiecie, tym razem reprezentanci naszej szkoły  rywalizowali w finale licealiady województwa kujawsko pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Vive la France 

Grupa młodzieży wraz z opiekunami  z Zespołu Szkół RCKU w Przemystce  przebywająca we Francji w ramach wyjazdu związanego z projektem Erasmus+ „We share the land” przesyła całej społeczności szkolnej pozdrowienia.

Native Speaker

Dnia 07.10.2019 klasy I TEG oraz I LOG wyruszyły na podbój Płocka. Celem wyjazdu edukacyjnego były warsztaty języka angielskiego prowadzone przez Native Speakera - Kuziego Nhakaniso - rdzennego użytkownika języka angielskiego.

Czytaj więcej...

Nagrody i medale dla nauczycieli i pracowników ZS RCKU w Przemystce.

Dzień Edukacji Narodowej to okazja do tego, aby zauważyć i docenić pracę nauczycieli i pracowników oświaty przez władze kuratoryjne i ministerialne. W tym roku szkolnym również pracownicy naszej szkoły mogli tego doświadczyć. 17 października w Pałacu Bursztynowym we Włocławku

Czytaj więcej...

"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz"

            Dnia 11 października b.r. odbyła się akcja charytatywna dla Pawełka Witkowskiego.  W tym dniu Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało stoiska pełne słodkości, które można było zakupić i wspomóc akcję.

Czytaj więcej...

 Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W dniu 10 pażdziernika 2019 r w naszej szkole odbył się  szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W Olimpiadzie brało udział 16 uczniów  z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy