Szukaj

Coraz bliżej Święta … 

Święta to wyjątkowy czas, także na stole. Warto wykorzystać ten moment, by cieszyć wszystkie zmysły, nie tylko smaku, ale i wzroku czy dotyku. Z tej okazji młodzież klasy IV i III technikum żywienia i usług gastronomicznych zaproponowała aranżację stołów.

Czytaj więcej...

Zaprojektowali swoją przyszłość - konkurs Młodzieżowego Centrum Kariery OHP 

W dniu 6 grudnia 2018 roku pracownice Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Radziejowie wręczały nagrody laureatom konkursu pt: „Zaprojektuj swoją przyszłość”, którego były organizatorem.

Czytaj więcej...

60 lat Honorowego Krwiodawstwa 

W tym roku przypada 60 – lecie Honorowego Krwiodawstwa PCK. Uroczystości z tej okazji zorganizowano w ZSM w Radziejowie 7 grudnia br. Szkoła świętowała podwójnie, ponieważ tamtejszy Młodzieżowy Klub HDK „ Czerwona Róża”, obchodzi w tym roku swoje 40 - lecie. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE TECHNIKUM EKONOMICZNEGO NAJLEPSI W POLSCE  

      Technikum  Ekonomiczne w Przemystce od początku swojego istnienia cieszy się uznaniem w środowisku ze względu na wysoką jakość kształcenia. Jego absolwenci bez problemu dostają się na wybrane kierunki studiów i są cenionymi fachowcami znajdującymi atrakcyjną pracę w różnego typu instytucjach w całym kraju.

Czytaj więcej...

Najlepsi z najlepszych z Przemystki   

Dnia 4.12.2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika  we Włocławku odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów.  

Czytaj więcej...

 Mikołaju, Mikołaju………….   

            Zgodnie z tradycją dnia 6 grudnia w naszej szkole gościliśmy szczególnych gości: Mikołaja i jego pomocników. Przybyli oczywiście z workiem słodyczy ale zdarzyło się ze wręczali rózgi.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy