Szukaj

POZNAJ SIEBIE – WYBIERZ ZAWÓD  

            20 września 2017 r. doradca zawodowy Anna Ostrowska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radziejowie przeprowadziła zajęcia z licealistami Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce.

Czytaj więcej...

Pomyślna przygoda na Majorce   

  Agata, Nadia i Franek wrócili z trzymiesięcznej praktyki zawodowej odbytej na słonecznej Majorce. Uczniowie Technikum Żywienia i Technikum Hotelarstwa pracowali w dwóch hotelach: Blue Sea Don Jaime i Blue Sea Grean Playa. Praktykanci po powrocie podzielili się swoimi refleksjami  z opiekunem praktyk i dyrektorem ZSRCKU w Przemystce.

Czytaj więcej...

Kolejny obóz strażacki za nami!!!!!!     

W dniach 16-19.08.2017r. młodzież z klasy pierwszej i drugiej liceum ogólnokształcącego z innowacją pedagogiczną pożarnictwo i ratownictwo medyczne uczestniczyła w corocznym obozie szkoleniowym w miejscowości Piła- Młyn w Borach Tucholskich.

Czytaj więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018   

    W poniedziałek 4 września 2017 roku po wakacyjnej przerwie w Zespole Szkół RCKU w Przemystce odbyła się Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania przez całą społeczność szkolną Hymnu Polski - Mazurka Dąbrowskiego. Tradycyjnie, w tym szczególnym dniu głos zabrał Pan dyrektor Jacek  Malinowski, który powitał wszystkich

Czytaj więcej...

Porozumienie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce  

 Poziom kształcenia w Zespole Szkół RCKU w Przemystce systematycznie się podnosi m.in. dzięki współpracy z instytucjami zewnętrznymi, która umożliwia łączenie teorii szkolnej z praktyką zawodową. Kolejnym krokiem na tej drodze było podpisanie w dniu 1 września 2017 roku Porozumienia o Współpracy między Zespołem Szkół RCKU a Włocławskim Oddziałem Okręgowym Stowarzyszenia Księgowych Polsce.

Czytaj więcej...

Wystawa historyczna  

      Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego prezentujemy na terenie naszej placówki wystawę z Instytutu Pamięci Narodowej w Bydgoszczy pt. „Polska Walcząca”. Okazją, dla której została przedstawiona jest kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – zawsze przypadająca w okresie wakacyjnym.

Czytaj więcej...

Liceum w Przemystce wśród najlepszych szkół w województwie  

W związku z uzyskaniem bardzo dobrego wyniku egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2016/2017 dyrektor szkoły Jacek Malinowski odebrał z rąk Marka Gralika Kujawsko -Pomorskiego Kuratora Oświaty List Gratulacyjny skierowany do

Czytaj więcej...

Liczba gości

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy