Szukaj

WARSZTATY LODOWE Z SCHÖLLER ICE CREAM 

Uczniowie II i III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych we wrześniu br. ukończyli „KREATYWNE WARSZTATY LODOWE Z SCHÖLLER  ICE CREAM".

Czytaj więcej...

 Spotkanie z literaturą

W ramach współpracy biblioteki szkolnej Zespołu Szkół RCKU  w Przemystce z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Radziejowie zorganizowano wyjście na kameralne spotkanie dla uczniów klasy I TE  i I TŻiUG.

Czytaj więcej...

Z wizytą u miłośników Kujaw 

Z początkiem roku szkolnego młodzież klas: II LOP i II TEP, odwiedziła Izbę Regionalną (stara plebania przy kościele farnym) Towarzystwa Miłośników Kujaw, w której prezentowana jest wystawa: Obrońcy Polski Niepodległej – mieszkańcy Radziejowa i okolic w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 r.

Czytaj więcej...

 Narodowe Czytanie „Balladyny” w Zespole Szkół RCKU w Przemystce 

W piątek 4 września o godz. 8.00 w auli Zespołu Szkół RCKU w  Przemystce  zainaugurowano Narodowe Czytanie 2020. Tegoroczną lekturą dziewiątej odsłony ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo była „Balladyna” Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej...

CIĘŻKA PRACA JEDNAK POPŁACA !

Dowodem na to są uczniowie , którzy otrzymali w tym roku szkolnym stypendium Starosty Powiatu Radziejowskiego. Wysiłek jaki włożyli w swoją naukę w ubiegłym roku szkolnym, dał w efekcie średnią ocen na poziomie co najmniej 5,00.

Czytaj więcej...

Wybory Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2020/2021
Do dnia 25 września 2020 roku prosimy o zgłaszanie dwóch kandydatów z klasy wraz z autoprezentacją kandydata według następującego schematu:

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy