Szukaj

Podziękowanie i kwiaty z porcją humoru - Dzień Edukacji Narodowej dzien_edukacji_2018 


W tym roku szkolnym klasa II technikum ekonomicznego przypomniała całej społeczności szkolnej o ważności pracy nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły.

Czytaj więcej...

Orka na medal


Uczniowie naszej szkoły od wielu lat zdobywają laury w praktycznych konkursach z dziedziny techniki i umiejętności rolniczych.

Czytaj więcej...

Poznajemy miejsca związane z historią Żydów polskich

    
           W dniu 17 października klasy: II technikum ekonomicznego oraz II technikum rolniczego i technikum mechanizacji rolnictwa, brały udział w wycieczce, w czasie której młodzież odwiedziła miejsce dawnego obozu hitlerowskiego okresu II wojny światowej - Kulmhof; dziś Chełmno nad Nerem.

Czytaj więcej...

Nagrody i Odznaczenia Państwowe w Dniu Edukacji Narodowej dla nauczycieli z Przemystki

Z okazji Święta Edukacji Narodowej w minioną środę 17.10.2018r. w Pałacu Bursztynowym we Włocławku nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkół i placówek oświatowych  wręczono nagrody i  odznaczenia przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,

Czytaj więcej...

Siatkówka to nasza pasja

W dniu 15.10.2018 nauczyciele wychowania fizycznego Krzysztof Cybulski i Daniel Golon zorganizowali dla młodzieży szkolnej, a głównie dla uczestników projektu „Szkolny Klub Sportowy” z sekcji piłki siatkowej dziewcząt i chłopców wyjazd na mecz Chemik Bydgoszcz- Skra Bełchatów.

Czytaj więcej...

Przemystka najlepsza w powiecie.

W dniu 11.10.2018 na stadionie miejskim w Radziejowie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe powiatu radziejowskiego.

Czytaj więcej...

Liczba gości

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy