Szukaj

JUBILEUSZOWE GRANIE WOŚP W ZESPOLE SZKÓŁ W PRZEMYSTCE

      14 stycznia 2018 r. przetoczył się nad Polską z wielkim hukiem XXVI Finał WOŚP, w którym brali udział również wolontariusze z naszej szkoły. Udało im się zebrać tym razem 7 401, 91 zł. Jest to rekordowa kwota. Bezkonkurencyjne okazały się Małgorzata Dąbrowska i Weronika Rosiak

Czytaj więcej...

„Bóg jest dla wszystkich”- Kolorowy orszak ulicami Radziejowa  

  Już po raz trzeci kolorowy Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Radziejowa  W Objawienie Pańskie, szóstego stycznia nauczyciele i uczniowie naszej szkoły jak co roku powędrowali za przykładem Trzech Mędrców do Betlejemskiej Szopy z pokłonem maleńkiemu Jezusowi.

Czytaj więcej...

Konkurs z wiedzy o społeczeństwie

            Uczennice klas III TE i III TR odebrały podziękowania za udział w rywalizacji organizowanej przez polski parlament, a związanej z prawodawstwem wyborczym – w tym roku w obszarze samorządowym. Opiekunem był nauczyciel przedmiotu  - Mariusz Bentkowski.

Czytaj więcej...

SPRZĘT SPORTOWY DLA PRZEMYSTKI   

            Uczniowski Klub Sportowy Przemystka w roku 2017 wzbogacił się o nowy sprzęt sportowy który został sfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „KLUB”. Zakupione zostały m.in. stroje sportowe, piłki do piłki nożnej, futsalu, siatkówki, zestawy koordynacyjne, siatki do siatkówki itp.

Czytaj więcej...

Przedstawienie Wigilijne 2017  

Jak nakazuje wielowiekowa tradycja w dniu 24 grudnia każdego roku zasiadamy w swych domach, w gronie rodziny i przyjaciół do stołu, by spożyć wigilijną kolację. Okres Bożego Narodzenia to czas wielu tradycyjnych obrzędów religijnych i ludowych: pasterka, kolędy, choinka, mikołaj i prezenty, kolędnicy, jasełka.

Czytaj więcej...

Kolejni absolwenci Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych  

Dyrektor Jacek Malinowski z wychowawcami p. Darią Pluskotą i M. Bandyszewskim wręczył w dniu 19 grudnia br. zaświadczenia słuchaczom KKZ z zakresu Prowadzenia produkcji rolniczej (R.03)  oraz Organizacji i nadzorowania produkcji rolniczej (R.16).

Czytaj więcej...

Pierwsze efekty współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce  

            W ramach podpisanego w bieżącym roku szkolnym porozumienia między Zespołem Szkół RCKU w Przemystce i włocławskim Oddziałem  Okręgowym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce 12 grudnia 2017 roku uczniowie klas III TE i IV TE zapoznali się z pracą

Czytaj więcej...

Wigilia w mieście a na wsi- II miejsce zdobyły Ania i Wioletta  

Anna Kaźmierczak i Wioletta Staniszewska uczennice kl. IV Technikum Żywienia odniosły sukces w dwuetapowym konkursie kulinarnym "Wigilia w mieście a na wsi". Dziewczęta wykonały dwie potrawy wigilijne : Śledź pod pierzynką i Roladki z karpia w sosie żurawinowo-cytrusowym.

Czytaj więcej...

Liczba gości

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy