Szukaj

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 INNE NIŻ WSZYSTKIE.


     
Przyszedł upragniony dzień zakończenia roku szkolnego, w którym chciałoby się zaśpiewać: Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę… Niezależne od nas okoliczności natury zadecydowały, że nie miał on uroczystego charakteru jak zawsze.

Czytaj więcej...

Kasia w finale Konkursu Papieskiego.


W  tegoroczne  obchody 100 – lecia urodzin Jana Pawła II idealnie wpasowuje się największy w Polsce Konkurs Papieski realizowany od 16 lat  przez Instytut Tertio Milennio.

Czytaj więcej...

„Każdy dzień jest fragmentem historii…”


W tym roku obchodzimy stulecie Bitwy Warszawskiej. Na przedpolach Warszawy, w dniach 12-15 sierpnia, rozegrała się decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej. Wydarzenie to zostało uznane w późniejszych latach za przełomową bitwę w historii świata. Miało również wpływ na zachowanie przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...


Kochani Maturzyści!

Dziś przystępujecie do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Jesteśmy pewni, że jego wspaniały wynik wynagrodzi Wam ten trudny czas poświęcony na naukę. Jeszcze tylko chwila skupienia i marzenie stanie się rzeczywistością. Życzymy wiary we własne siły, sukcesu i … „połamania piór”!


 

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy