Szukaj

Rozstrzygnięcie konkursu Zaprojektuj kartkę świąteczną lub życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

 Z przyjemnością informujemy, że konkurs Zaprojektuj kartkę świąteczną lub życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych, został rozstrzygnięty. Otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac plastycznych i piękne życzenia widać w nich było zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu.

Czytaj więcej...

OBECNY CZAS MOŻE BYĆ TRUDNY DLA WIELU Z NAS Z RÓŻNYCH WZGLĘDÓW. MAMY NADZIEJĘ, ŻE KAŻDY MA OPARCIE I ZROZUMIENIE WSRÓD BLISKICH. JEDNAK MOGĄ SIĘ POJAWIĆ SYTUACJE, W KTÓRYCH SOBIE NIE RADZIMY, DLATEGO PODAJEMY NUMERY TELEFONÓW, Z KTÓRYCH MOŻNA SKORZYSTAĆ W SYTUACJI KRYZYSOWEJ.

Czytaj więcej...

PRZEMYSTKA z tytułem LAUREATA w konkursie SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dzięki staraniom podjętym przez panią Wiolettę Łodygowską Techniku w Przemystce, kształcące w zawodzie żywienia technik i usług gastronomicznych, realizujące inicjatywę: „Barmaństwo- przygoda ze zdrowym koktajlem” otrzymało tytuł LAUREATA,

Czytaj więcej...

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO „TYGRZYK”

W środę 11 marca b.r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Tygrzyk. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Koncert Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy"Decybele".

W dniu 11 marca 2020 roku zaszczycili nas swoją obecnością goście z Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy. Koncert w auli szkolnej tym razem nosił tytuł "Decybele".

W trakcie koncertu uczniowie poznali określenia forte czy piano, a może crescendo?

Czytaj więcej...

OBCHODY 100 - LECIA Bitwy Warszawskiej w Zespole Szkół w Przemystce 

W dniu 10 marca 2020 roku Zespól Szkół RCKU w Przemystce miał zaszczyt gościć w auli szkolnej Pana Mirosława Sprengera - przedstawiciela Instytutu Pamięci Narodowej we Włocławku. Uczniowie wraz z Dyrekcją Szkoły oraz nauczycielami wysłuchali bardzo interesującego wykładu na temat Bitwy Warszawskiej, czyli '' Cudu nad Wisłą ''.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy