Szukaj

Egzamin zdany w 100%  - nowi ratownicy z Przemystki 

W dniu 15.02.2019 o godz.10:00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie zakończono trzecie z kolei szkolenie podstawowe dla Strażaków Ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...

Siatkarze z Przemystki walczyli do końca!!! - tym razem się nie udało 

Po zwycięstwach w powiecie radziejowskim i ćwierćfinale województwa kujawsko – pomorskiego przyszedł czas na półfinał, który rozgrywany był 18.02.2019 w Grudziądzu. Do turnieju przystąpiły reprezentacje Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu,

Czytaj więcej...

Koncert Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy w Zespole Szkół RCKU w Przemystce 

                W dniu 11 lutego 2019 roku nasza szkoła miała zaszczyt gościć artystów z Filharmonii Pomorskiej z Bydgoszczy. Koncert, który odbył się w auli Zespołu Szkół RCKU w Przemystce tym razem nosił tytuł : ,, Rosyjska szkoła baletowa ".

Czytaj więcej...

Uczniowie technikum żywienia mistrzami kulinarnymi. 

Cyprian Dobrzycki i Kinga Wawrzyniak uczniowie klasy IV TŻiUG wykazali się wysokim poziomem przygotowania gastronomicznego, obyciem z nowoczesnymi technikami kulinarnymi oraz pomysłowością w produkcji i dekoracji potraw uzyskując I miejsce w konkursie „Alchemia i amory w kuchni”

Czytaj więcej...

„ Świat bez miłości  jest światem martwym” Albert Camus 

14 lutego 2019 roku społeczność szkolna Przemystki  obchodziła Walentynki. Swe przygotowania do święta młodzież rozpoczęła już 7 lutego od zorganizowania kiermaszu, podczas którego rozprowadziła przepiękne ręcznie wykonane kartki walentynkowe.

Czytaj więcej...

Nowy Dyrektor 

Dnia 14 lutego w Zespole Szkół RCKU w  Przemystce  uczeń  Bartosz Rogacki  z klasy IV Technikum Rolniczego pełni funkcję dyrektora

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy