Szukaj

KOMNATA MAGII I CZARÓW - Andrzejki 2019 r.

 Zgodnie z tradycją św.Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków podpowiada przyszłość. W dniu jego święta aula  w Naszej szkole została zamieniona w "Komnatę Wróżb i Magii"a organizatorzy przebrani w czarne peleryny, powłóczyste suknie  i stylowekapelusze byli Magami i Wróżkami.

Czytaj więcej...

SUKCESY PŁYWACKIE UCZNIÓW Z PRZEMYSTKI

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dnia 29.11.2019 roku zorganizował na krytej pływalni w Radziejowie mistrzostwa powiatu wszystkich kategorii wiekowych. Nie mogło na nich zabraknąć uczniów Zespołu Szkół RCKU w Przemystce.  Oto klasyfikacja  medalowa:

Czytaj więcej...

OPOWIEŚCI PRZY OKARYNIE I FLETNI PANA.

W ostatni piątek listopada młodzież z klas II TR i III TE gościła w Miejskiej  Bibliotece Publicznej w Radziejowie na spotkaniu z podróżnikiem i pisarzem Romanem Pankiewiczem oraz towarzyszącym mu Olegiem Dowgalem,

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie fotograficznego konkursu „Na widelcu”.

Jedzenie to uczta dla  Naszych zmysłów. Walory sensoryczne, jakie odbieramy patrzący na potrawy, decydują o wyborze i zadowoleniu z niego.  Wzrok jest najważniejszym z naszych zmysłów, który wykorzystujemy w każdej dziedzinie swojego życia, także w gastronomii.

Czytaj więcej...

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”

Realizując kampanie społeczne pn.„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” w dniu 22 listopada br. strażacy
z Komendy Powiatowej PSP w Radziejowie przeprowadzili pogadankę tematyczną

Czytaj więcej...

Kontynuacja zagranicznych staży dla uczniów szkół Rolniczych

 Udział  nauczycieli z Zespołu Szkół RCKU w DEULA Nienburg w ramach projektu POWERVET-2017-1-PL01-KA102-037206 – „wykorzystanie Agrotroniki w produkcji rolnej i przetwórstwie spożywczym warunkiem rozwoju obszarów wiejskich”

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy