Szukaj

Projekt „Mój start w przyszłość”

Lista uczniów zakwalifikowanych na płatne staże w okresie wakacji

 

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego             w Przemystce

Lp.

Imię i Nazwisko

Data rozpoczęcia stażu

Miejsce odbywania stażu

1.       

Daria Albertyńska

18.07.2016 r.

ALSTAL Grupa Budowlana

Sp. z o.o. S.k.

Jacewo 76,

88-110 Jacewo

2.       

Paulina Bajerska

18.07.2016 r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

3.       

Tomasz Jastrzębski

01.08.2016 r.

ALSTAL Grupa Budowlana

Sp. z o.o. S.k.

Jacewo 76,

88-110 Jacewo

4.       

Sylwia Kuflewska

18.07.2016r.

Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny        Sp. z o.o.

Włocławska 2,

88-220 Osięciny

5.       

Justyna Wiśniewska

01.08.2016r.

ALSTAL Grupa Budowlana

Sp. z o.o. S.k.

Jacewo 76,

88-110 Jacewo

6.       

Natalia Witt

18.07.2016r.

ALSTAL Grupa Budowlana

Sp. z o.o. S.k.

Jacewo 76,

88-110 Jacewo

7.       

Michał Ignasiak

01.08.2016r.

"Rolnas" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Nasienne

ul. Płowiecka 6
88-200 Radziejów

8.       

Lidia Szeląg

01.08.2016r.

"Rolnas" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Nasienne

ul. Płowiecka 6
88-200 Radziejów

9.       

Sylwia Wojciechowska

01.08.2016 r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

10.   

Milena Bogucka

18.07.2016r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

11.   

Edyta Jasińska

18.07.2016r.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

12.   

Natalia Pietrykowska

01.08.2016r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

13.   

Klaudia Kosińska

18.07.2016

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

14.   

Jakub Kaniewski

11.07.2016r.

Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny            Sp. z o.o.

Włocławska 2,

88-220 Osięciny

15.   

Damian Marciniak

18.07.2016r.

"Rolnas" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Nasienne

ul. Płowiecka 6
88-200 Radziejów

16.   

Dariusz Płoszaj

18.07.2016r.

"Rolnas" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Nasienne

ul. Płowiecka 6
88-200 Radziejów

17.   

Dawid Wojciechowski

11.07.2016r.

Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.

Włocławska 2,

88-220 Osięciny

18.   

Paulina Marciniak

18.07.2016r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

19.   

Justyna Radaszewska

18.07.2016r.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

20.   

Daria Waszak

01.08.2016r.

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Brzozowa 1,

87-880 Wieniec-Zdrój

21.   

Weronika Będkowska

18.07.2016r.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

22.   

Dominika Stolarska

18.07.2016r.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

23.   

Marcin Pachliński

18.07.2016r.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni"

im. dr. J. Krzymińskiego

w Inowrocławiu

Przy Stawku 12,

88-100 Inowrocław

 

 

LISTA REZERWOWA:

Lp.

Imię i Nazwisko

1.       

Magdalena Czyżnikiewicz

2.       

Dariusz Kamiński

3.       

Arkadiusz Szeląg

4.       

Bartosz Wieczorek

5.       

Alicja Frasunek

6.       

Natalia Podolska

7.       

Iwona Szeląg

8.       

Karolina Chmielewska

9.       

Maciej Brzyski

 

 

Liczba gości

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy