Szukaj

  HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ EGZAMINU MATURALNEGO  W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PRZEMYSTCE.

 

 

 

JĘZYK POLSKI

 

Lp.

Nazwisko i imię zdającego

Szkoła

Data

Godzina

1.

Albertyńska Daria

TE

12.05.2017 r.

 

sala nr 24

 

1000

2.

Bandyszewska Daria

TE

1015

3.

Brzyski Maciej

TE

1030

4.

Chmielewski Tobiasz

TE

1045

5.

Kuflewska Sylwia

TE

1100

6.

Stolarski Michał

TE

1200

7.

Wieczorek Bartosz

TE

1215

8.

Wojciechowska Sara

TE

1230

9.

Wojciechowska Sylwia

TE

1245

1.

Bogucka Milena

TOT

12.05.2017 r.

 

sala nr 26

1000

2.

Fer Agata Maria

TOT

1015

3.

Gralewska Halina

TOT

1030

4.

Guźlecki Sebastian Wojciech

TOT

1045

5.

Jasińska Edyta

TOT

1100

6.

Jędrzejewska-Merder Iga

TOT

1200

7.

Kwilińska Daria

TOT

1215

8.

Miętkiewicz Mikołaj

TOT

1230

9.

Pawlak Sara

TOT

1245

10.

Pietrykowska Natalia Anna

TOT

1300

11.

Słomczewska Malwina

TOT

1400

12.

Walczyńska Agnieszka

TOT

1415

13.

Wyrzykowska Natalia

TOT

1445

1.

Czerniejewska Ola Daria

TE

15.05.2017 r.

 

sala nr 24

 

1000

2.

Czyżnikiewicz Magdalena Maria

TE

1015

3.

Gołębiewski Michał

TE

1030

4.

Jastrzębski Tomasz

TE

1045

5.

Karasiński Piotr

TE

1100

6.

Kędzierski Mateusz

TE

1200

7.

Kołodziejczak Eliasz

TE

1215

8.

Kubiak Ola Natalia

TE

1230

1.

Banaszkiewicz Mateusz

TR

15.05.2017 r.

 

sala nr 26

1000

2.

Biernacki Sławomir

TR

1015

3.

Dąbrowski Mateusz

TR

1030

4.

Feliksiak Dawid Tomasz

TR

1045

5.

Gapski Dawid

TR

1100

6.

Gralak Łukasz

TR

1200

7.

Imbiorski Andrzej Michał

TR

1215

8.

Karpiński Miłosz Tomasz

TR

1230

9.

Pachliński Kamil Mirosław

TR

1245

10.

Ziółkowska Joanna – z lat ubiegłych

ZLO

1300

11.

Bartczak Marta – z lat ubiegłych

TŻiUG

1400

12.

Więckowska Ewelina Andżelika – z lat ubieg.

TŻiUG

1415

13.

Bajerska Paulina Milena

TE

1430

14.

Głowacki Kuba Karol

TE

1445

15.

Ignasiak Michał

TE

1500

1.

Albertyńska Emilia

LO

16.05.2017 r.

 

sala nr 24

1000

2.

Dąbrowska Aleksandra

LO

1015

3.

Dąbrowska Justyna Natalia

LO

1030

4.

Grzanka Jan Sebastian

LO

1045

5.

Ignasiak Bartosz

LO

1100

6.

Jóźwiak Kamila

LO

1200

7.

Kawczyński Mateusz

LO

1215

8.

Kempara Adrian Nikodem

LO

1230

9.

Kołodziejska Paulina

LO

1245

10.

Korytkowski Kamil

LO

1300

11.

Krakowska Paulina

LO

1400

12.

Kruszyniak Paulina Alicja

LO

1430

13.

Kurant Krystian Jan

LO

1445

14.

Lewandowska Joanna

LO

1500

1.

Kamiński Dariusz

TE

16.05.2017 r.

 

sala nr 26

1000

2.

Kujawa Klaudia

TE

1015

3.

Pasturczak Jacek Marian

TE

1030

4.

Płacheciński Szymon

TE

1045

5.

Płaczkowski Marcin

TE

1100

6.

Puszkiewicz Róża

TE

1200

7.

Soliński Damian

TE

1215

8.

Szeląg Arkadiusz Piotr

TE

1230

9.

Szeląg Lidia Gabriela

TE

1245

10.

Waszak Marta

TE

1300

11.

Wiśniewska Justyna Marta

TE

1400

12.

Witt Natalia Elżbieta

TE

1415

1.

Lewandowska Klaudia

LO

17.05.2017 r.

 

sala nr 24

1000

2.

Loksztejn Dominika

LO

1015

3.

Loksztejn Patrycja

LO

1030

4.

Łączkowski Kamil

LO

1045

5.

Marczewski Sebastian

LO

1100

6.

Rejman Justyna

LO

1200

7.

Śliwiak Emilia

LO

1215

8.

Tyczkowski Łukasz

LO

1230

9.

Wesołowska Dagmara

LO

1245

10.

Wiśniewska Izabela

LO

1300

11.

Witczak Filip

LO

1400

12.

Włodarska Wiktoria

LO

1415

13.

Wodzińska Patrycja Karolina

LO

1430

14.

Zbawicka Karina Anna

LO

1445

1.

Przybylski Mikołaj

TR

17.05.2017 r.

 

sala nr 26

1000

2.

Rataj Damian

TR

1015

3.

Suchara Zbigniew Marcin

TR

1030

4.

Tomaszewski Maciej

TR

1045

5.

Zajączkowski Piotr

TR

1100

6.

Rożek Paweł Piotr – z lat ubiegłych

TŻiGD

1230

1.

Filipiak Karolina Dorota

LO

18.05.2017 r.

 

sala nr 24

1000

2.

Kołecki Dominik

LO

1015

3.

Krupiński Piotr

LO

1030

4.

Loksztejn Kamil

LO

1045

5.

Masłowski Mikołaj

LO

1100

6.

Mikołajczak Michał

LO

1200

7.

Molenda Robert Dominik

LO

1215

8.

Pawlak Karolina

LO

1230

9.

Pilewska Patrycja Katarzyna

LO

1245

10.

Seklecki Szymon

LO

1300

11.

Wyborski Dawid

LO

1400

12.

Zientara Daria Dominika

LO

1415

1.

Eznechart Katarzyna Dorota

TŻiUG

18.05.2017 r.

 

sala nr 26

1000

2.

Krużańska Marlena

TŻiUG

1015

3.

Małkowska Paulina

TŻiUG

1030

4.

Marciniak Paulina

TŻiUG

1045

5.

Piontkowska Martyna

TŻiUG

1100

6.

Radaszewska Justyna

TŻiUG

1200

7.

Rogacka Magdalena

TŻiUG

1215

8.

Skrucha Mateusz

TŻiUG

1230

9.

Dominiak Tomasz – z lat ubiegłych

LO

1300

 

 HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ EGZAMINU MATURALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PRZEMYSTCE. 

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

Lp.

Nazwisko i imię zdającego

Szkoła

Data

Godzina

1.

Albertyńska Daria

TE

18.05.2017 r.

 

Sala nr 49

1000

2.

Bajerska Paulina Milena

TE

1020

3.

Brzyski Maciej

TE

1040

4.

Chmielewski Tobiasz

TE

1100

5.

Czerniejewska Ola Daria

TE

1120

6.

Czyżnikiewicz Magdalena Maria

TE

1140

7.

Głowacki Kuba Karol

TE

1200

8.

Gołębiewski Michał

TE

1220

9.

Ignasiak Michał

TE

1240

10.

Jastrzębski Tomasz

TE

1300

11.

Kamiński Dariusz

TE

1320

12.

Karasiński Piotr

TE

1340

13.

Kędzierski Mateusz

TE

1400

14.

Kołodziejczak Eliasz

TE

1420

1.

Bogucka Milena

TOT

18.05.2017 r.

 

Sala nr 45

1000

2.

Fer Agata Maria

TOT

1020

3.

Gralewska Halina

TOT

1040

4.

Guźlecki Sebastian Wojciech

TOT

1100

5.

Jasińska Edyta

TOT

1120

6.

Jędrzejewska-Merder Iga

TOT

1140

7.

Kwilińska Daria

TOT

1200

8.

Miętkiewicz Mikołaj

TOT

1220

9.

Pawlak Sara

TOT

1240

10.

Pietrykowska Natalia Anna

TOT

1300

11.

Słomczewska Malwina

TOT

1320

12.

Walczyńska Agnieszka

TOT

1340

13.

Wyrzykowska Natalia

TOT

1415

1.

Kubiak Ola Natalia

TE

19.05.2017 r.

 

 

Sala nr 49

1000

2.

Kujawa Klaudia

TE

1020

3.

Pasturczak Jacek Marian

TE

1040

4.

Płacheciński Szymon

TE

1100

5.

Płaczkowski Marcin

TE

1120

6.

Puszkiewicz Róża

TE

1140

7.

Soliński Damian

TE

1200

8.

Szeląg Arkadiusz Piotr

TE

1220

9.

Szeląg Lidia Gabriela

TE

1240

10.

Waszak Marta

TE

1300

11.

Wieczorek Bartosz

TE

1320

12.

Wiśniewska Justyna Marta

TE

 

1340

13.

Witt Natalia Elżbieta

TE

 

1400

14.

Wojciechowska Sylwia

TE

 

1420

1.

Albertyńska Emilia

LO

22.05.2017 r.

 

Sala nr 45

1000

2.

Dąbrowska Aleksandra

LO

1020

3.

Dąbrowska Justyna Natalia

LO

1040

4.

Filipiak Karolina Dorota

LO

1100

5.

Grzanka Jan Sebastian

LO

1120

6.

Ignasiak Bartosz

LO

1140

7.

Jóźwiak Kamila

LO

1200

8.

Kawczyński Mateusz

LO

1220

9.

Kempara Adrian Nikodem

LO

1240

10.

Kołecki Dominik

LO

1300

11.

Kołodziejska Paulina

LO

1320

12.

Korytkowski Kamil

LO

1340

13.

Krakowska Paulina

LO

1400

1.

Banaszkiewicz Mateusz

TR

22.05.2017 r.

 

Sala nr 49

1000

2.

Biernacki Sławomir

TR

1020

3.

Feliksiak Dawid Tomasz

TR

1040

4.

Gapski Dawid

TR

1100

5.

Gralak Łukasz

TR

1120

6.

Imbiorski Andrzej Michał

TR

1140

7.

Karpiński Miłosz Tomasz

TR

1200

8.

Pachliński Kamil Mirosław

TR

1220

9.

Przybylski Mikołaj

TR

1240

10.

Rataj Damian

TR

1300

11.

Suchara Zbigniew Marcin

TR

1320

12.

Tomaszewski Maciej

TR

1340

13.

Zajączkowski Piotr

TR

1400

1.

Krupiński Piotr

LO

23.05.2017 r.

 

Sala nr 45

1000

2.

Kruszyniak Paulina Alicja

LO

1020

3.

Kurant Krystian Jan

LO

1040

4.

Lewandowska Joanna

LO

1100

5.

Lewandowska Klaudia

LO

1120

6.

Loksztejn Dominika

LO

1140

7.

Loksztejn Kamil

LO

1200

8.

Loksztejn Patrycja

LO

1220

9.

Łączkowski Kamil

LO

1240

10.

Marczewski Sebastian

LO

1300

11.

Masłowski Mikołaj

LO

1320

12.

Mikołajczak Michał

LO

1340

13.

Molenda Robert Dominik

LO

1400

1.

Eznechart Katarzyna Dorota

TŻiUG

23.05.2017 r.

 

Sala nr 49

 

1000

2.

Krużańska Marlena

TŻiUG

1020

3.

Małkowska Paulina

TŻiUG

1040

4.

Marciniak Paulina

TŻiUG

1100

5.

Piontkowska Martyna

TŻiUG

1120

6.

Radaszewska Justyna

TŻiUG

1140

7.

Rogacka Magdalena

TŻiUG

1200

8.

Skrucha Mateusz

TŻiUG

1220

9.

Bartczak Marta – z lat ubiegłych

TŻiUG

1255

10.

Jankowska Patrycja Urszula – z lat ubiegłych

TŻiGD

1315

11.

Rożek Paweł Piotr – z lat ubiegłych

TŻiGD

1335

1.

Pawlak Karolina

LO

24.05.2017 r.

 

Sala nr 45

1000

2.

Pilewska Patrycja Katarzyna

LO

1020

3.

Rejman Justyna

LO

1040

4.

Seklecki Szymon

LO

1100

5.

Śliwiak Emilia

LO

1120

6.

Tyczkowski Łukasz

LO

1140

7.

Wesołowska Dagmara

LO

1200

8.

Wiśniewska Izabela

LO

1220

9.

Witczak Filip

LO

1240

10.

Włodarska Wiktoria

LO

1300

11.

Wodzińska Patrycja Karolina

LO

1320

12.

Wyborski Dawid

LO

1340

13.

Zbawicka Karina Anna

LO

1400

14.

Zientara Daria Dominika

LO

1420

 

 HARMONOGRAM CZĘŚCI USTNEJ EGZAMINU MATURALNEGO  W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W PRZEMYSTCE.

JĘZYK ROSYJSKI

 

Lp.

Nazwisko i imię zdającego

Szkoła

Data

Godzina

1.

Bandyszewska Daria

TE

19.05.2017 r.

 

Sala nr 45

1000

2.

Kuflewska Sylwia

TE

1020

3.

Stolarski Michał

TE

1040

4.

Wojciechowska Sara

TE

1100

5.

Dąbrowski Mateusz

TR

1120

6.

Ziółkowska Joanna – z lat ubiegłych

ZLO

1140

 

  


 

OBOWIĄZKI ZDAJĄCYCH

 

1.     Zdający ma obowiązek zgłosić się na każdy egzamin w części ustnej i pisemnej punktualnie, zgodnie z ogłoszonym harmonogramem, nie później niż 0,5 godz. przed godziną rozpoczęcia egzaminu.

2.     Na egzamin należy zgłosić się z dokumentem stwierdzającym tożsamość (z aktualnym zdjęciem).

3.     Zdający nie może wnosić do sali egzaminacyjnej – ani w części ustnej, ani w części pisemnej – żadnych urządzeń telekomunikacyjnych lub korzystać z nich w tej sali.

4.     Zdający w trakcie części pisemnej egzaminu może korzystać wyłącznie z materiałów i przyborów pomocniczych, wymienionych w komunikacie dyrektora CKE o przyborach. Zdający nie może wnosić do sali innych materiałów i przyborów.

5.     Zdający ma obowiązek zakodować swój arkusz egzaminacyjny zgodnie z informacją przekazaną przez przewodniczącego zespołu nadzorującego, sprawdzić poprawność wpisanych przez siebie danych oraz danych na naklejkach przygotowanych przez OKE, zapoznać się z instrukcją na stronie tytułowej arkusza oraz sprawdzić kompletność arkusza.

6.     Zdający ma obowiązek pracować samodzielnie, nie zakłócać pracy innym zdającym.

7.     Zdający może zostać poproszony o obecność podczas odbierania materiałów egzaminacyjnych przez przewodniczącego zespołu nadzorującego od dyrektora szkoły lub o pozostanie w sali egzaminacyjnej podczas pakowania materiałów egzaminacyjnych po zakończeniu części pisemnej egzaminu.

8.     Egzamin zdającego z danego przedmiotu w części ustnej lub części pisemnej może zostać unieważniony, jeżeli zespół przedmiotowy lub zespół nadzorujący stwierdzi:

·        niesamodzielne rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych przez zdającego

·        wniesienie przez zdającego do sali egzaminacyjnej urządzenia telekomunikacyjnego lub materiałów i przyborów niewymienionych w wykazie ogłoszonym przez dyrektora CKE, lub korzystanie przez zdającego w sali egzaminacyjnej z urządzenia telekomunikacyjnego, lub niedozwolonych materiałów i przyborów

·        zakłócanie przez zdającego prawidłowego przebiegu części ustnej lub części pisemnej egzaminu maturalnego w sposób utrudniający pracę pozostałym zdającym.

9.     Unieważnienie egzaminu z danego przedmiotu obowiązkowego oznacza niezdanie egzaminu z tego przedmiotu w danym roku.

10.           Niezdanie albo nieprzystąpienie do egzaminu maturalnego z przedmiotu lub przedmiotów w części ustnej lub części pisemnej nie stanowi przeszkody w zdawaniu egzaminu maturalnego z pozostałych przedmiotów.

 

 

 

Liczba gości

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy