Szukaj

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TRZYLETNIE

wychowawca: Emilia Gapska

  1. Badzińska Aleksandra
  2. Boćwińska Katarzyna
  3. Grzanka Karolina
  4. Kalafus Marta Andżelika
  5. Karpińska Agnieszka
  6. Korytkowska Ewelina
  7. Kubiak Anna
  8. Lewandowska Izabela
  9. Mantyk Lidia Anna
  10. Michałowski Patryk Janusz
  11. Nowakowska Anna Wioleta
  12. Nowakowski Emil Jan
  13. Olejniczak Barbara Elżbieta
  14. Pakulska Magdalena
  15. Patyk Sylwia Monika
  16. Piontkowska Magdalena
  17. Puszkiewicz Dominika Aleksandra
  18. Rybicka Aleksandra paulina
  19. Salomon Marta
  20. Świerczyńska Izabela
  21. Tomczak Magdalena
  22. Wróblewski Damian
  23. Ziółkowska Kinga Marlena
  24. Żywiczyńska Anna

TECHNIKUM EKONOMICZNE CZTEROLETNIE

wychowawca: Bożena Olczak

  1. Bartczak Michał
  2. Fijałkowska Agnieszka
  3. Gierszewska Kinga
  4. Grabkowska Monika
  5. Jarka Ireneusz
  6. Jasiński Łukasz
  7. Jaskulska Monika
  8. Jeszke Katarzyna
  9. Kołodziejski Michał
  10. Kurdupski Kamil
  11. Kwilińska Ewelina
  12. Pakulska Anna
  13. Pakulska Daria
  14. Pasturczak Michał
  15. Pawlak Piotr
  16. Płacheciński Paweł
  17. Pobudkiewicz Izabela
  18. Przelaskowski Błażej
  19. Skowron Magdalena
  20. Stanisławska Iwona
  21. Stanna Monika
  22. Stanny Dawid
  23. Stramowska Justyna
  24. Śpibida Robert
  25. Świątkowska Magdalena
  26. Urbańska Małorzata
  27. Wasielewska Justyna
  28. Woźniak Bartosz
  29. Zielińska Agata
  30. Ziomkowski Tomasz
  31. Żywica Adam

TECHNIKUM ROLNICZE CZTEROLETNIE

wychowawca: Elżbieta Aleksandrowicz

  1. Bartczak Patryk
  2. Biernacki Tomasz
  3. Chosa Karol
  4. Depta Jacek
  5. Fryszkowski Michał
  6. Kazimierczak Łukasz
  7. Kaźmierczak Arkadiusz
  8. Kempara Kamil
  9. Kempara Kamil
  10. Kotas Łukasz
  11. Kotowski Radosław
  12. Kruszwicki Bartosz
  13. Kujawa Jarosław
  14. Kurant Sławomir
  15. Leśków Piotr
  16. Mielcarek Tomasz
  17. Nawakowski Michał
  18. Pacanowski Rafał
  19. Pałaszyński Michał
  20. Pawłuszka Hubert
  21. Szymczak Sebastian
  22. Waszak Dominik
  23. Wujkowski Paweł

TECHNIKUM ŻYWIENIA I GOSPODARSTWA DOMOWEGO CZTEROLETNIE

wychowawca: Agnieszka Pietrusiak

  1. Adamczewski Kamil Błażej
  2. Byczek Karolina
  3. Chmielewska Karolina
  4. Ćwikła Paulina
  5. Gapska Anna Katarzyna
  6. Kurant Monika
  7. Linowiecka Karolina
  8. Łukowiak Łukasz
  9. Malec Ewelina Patrycja
  10. Mitka Bartosz
  11. Palicki Marcin
  12. Patyk Arkadiusz Bartosz
  13. Racinowski Ariel
  14. Rybacki Krzysztof
  15. Stanisławska Magdalena
  16. Sylwestrzak Ola Magdalena
  17. Szymańska Paulina
  18. Walecka Justyna
  19. Wojtasik Barbara
  20. Zientara Joanna Katarzyna
  21. Żmijewska Marlena

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

wychowawca: Karol Spychalski

  1. Biernacki Krzysztof
  2. Bruzda Dawid
  3. Ćwikliński Krzysztof
  4. Dorenda Łukasz
  5. Gańczewski Łukasz
  6. Golon Tomasz
  7. Gołdyn Jacek
  8. Iglewski Jarosław
  9. Iglewski Marek
  10. Jarecki Jacek
  11. Kaczmarek Szymon
  12. Kempara Hubert
  13. Klemens Adam
  14. Krajewski Sebastian
  15. Kurdubski Jarosław
  16. Mielcarek Dawid
  17. Nowak Kamil
  18. Patyk Ariel
  19. Pawłowski Rafał
  20. Pekasiewicz Piotr
  21. Piątek Damian
  22. Pińkowski Mateusz
  23. Przespolewski Krzysztof
  24. Sobucki Adam
  25. Sosnowski Łukasz
  26. Surdej Łukasz
  27. Szczepankiewicz Rafał
  28. Walter Grzegorz
  29. Wąsikowski Błażej
  30. Witoński Przemysław

2 – LETNIA ZAOCZNA SZKOŁA POLICEALNA  w zawodzie technik informatyk

opiekun grupy: Anna Paczkowska

  1. Król Dawid
  2. Krzyżanowski Zbigniew
  3. Linowiecki Ariel
  4. Łuczak Sławomir
  5. Radzimski Marcin
  6. Waszak Jakub

2 – LETNIA ZAOCZNA SZKOŁA POLICEALNA w zawodzie technik rolnik

opiekun grupy: Alicja Pawikowska

  1. Adamski Przemysław
  2. Andrzejewski Marek
  3. Banasiak Lidia
  4. Barczak Błażej
  5. Czerwiński Krzysztof
  6. Gawroński Bartłomiej
  7. Górniak Wioletta
  8. Kołaczkowski Roman
  9. Kotas Łukasz
  10. Kotlarz Michał
  11. Kraciński Rafał
  12. Kurdubski Przemysław
  13. Kurlapski Przemysław
  14. Małkowski Sławomir
  15. Mądrowska Monika
  16. Mikołajczak Łukasz
  17. Niewęgłowski Marcin
  18. Olczak Tomasz
  19. Pawlak Bartosz
  20. Piątkowska Bernadetta
  21. Piątkowski Zbigniew
  22. Płoszaj Marcin
  23. Przeździęk Łukasz
  24. Rewers Grzegorz
  25. Sekita Agnieszka
  26. Stanisławski Jarosław
  27. Szymczak Leszek
  28. Walewicz Julia
  29. Waszak Robert
  30. Zawadzki Arkadiusz
  31. Zawadzki Mariusz

2 – LETNIA ZAOCZNA SZKOŁA POLICEALNA w zawodzie technik hotelarstwa

opiekun grupy: Marian Bandyszewski

  1. Czynszak Dawid
  2. Kaźmierczak Karolina
  3. Łyczak Marcin
  4. Milżyńska Renata
  5. Milżyński Dariusz
  6. Rosiński Przemysław
  7. Rutkowski Bartosz
  8. Rzeczkowska Julita
  9. Tomczak Krzysztof
  10. Zdobych Małgorzata

3 – LETNIE ZAOCZNE TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE w zawodzie technik rolnik

opiekun grupy: Adam Pietrowski

  1. Adamska Agnieszka
  2. Budzińska Katarzyna
  3. Dębowy Przemysław
  4. Dziubich Artur
  5. Jóźwiak Szymon
  6. Kłonowska Teresa
  7. Nadolski Jacek
  8. Obrzeżgiewicz Dariusz
  9. Plichta Maciej
  10. Płaczkiewicz Robert
  11. Ratkowski Marcin
  12. Sobolewski Łukasz
  13. Urbański Marcin
  14. Wesołowski Mariusz
  15. Wiaderkiewicz Tomasz
  16. Żychliński Łukasz

Liczba gości

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy