Szukaj

LICEUM ZAWODOWE

wychowawca: Irena Klimaszewska

  1. Balcerak Celina
  2. Derucka Magdalena
  3. Grabska Monika
  4. Grzegórska Longina
  5. Hełminiak Aleksandra
  6. Jasianowska Iwona
  7. Muszyńska Joanna
  8. Kalafus Monika
  9. Kozińska Angelika
  10. Kuropatwa Dorota
  11. Lewandowska Agnieszka
  12. Ładzińska Emilia
  13. Matusiak Sylwia
  14. Michalak Agnieszka
  15. Miętkiewicz Anna
  16. Ornat Renata
  17. Pawlikowska Arleta
  18. Postrach Monika
  19. Sikorska Aleksandra
  20. Szatkowska Arleta
  21. Szpolerowska Iwona
  22. Szymczak Aldona
  23. Sumińska Iwona
  24. Trąd Małgorzata
  25. Woźniak Izabela
  26. Zmudzińska Jolanta
  27. Kacprzak Marzena
  28. Witkowska Ilona

TECHNIKUM ROLNICZE PIĘCIOLETNIE

wychowawca: Janina Kwiatkowska

  1. Andrysiewicz Sławomir
  2. Balcerak Anita
  3. Dankiewicz Tomasz
  4. Dolatowski Cezary
  5. Domański Mariusz
  6. Ignaczak Wioletta
  7. Janiak Aleksandra
  8. Kaczorowski Marian
  9. Kaniewski Rafał
  10. Maciejewski Piotr
  11. Nowacki marek
  12. Peszek Dariusz
  13. Rosińska Danuta
  14. Rychlik Joanna
  15. Szajerski Robert
  16. Nowak Wioletta
  17. Walczak Jacek
  18. Wiliński Piotr
  19. Wiśniewska Arleta
  20. Wujkiewicz Agnieszka
  21. Zarzycki Sławomir
  22. Zawidzki Janusz

TECHNIKUM ROLNICZE TRZYLETNIE

wychowawca: Irena Komar

  1. Adamczewska Emilia
  2. Bartczak Agnieszka
  3. Benedykcińska Monika
  4. Cabańska Honorata
  5. Dybowska Olga
  6. Dziedzic Ewelina
  7. Dziubich Joanna
  8. Górniewicz Agnieszka
  9. Grudziński  Arkadiusz
  10. Henke Leszek
  11. Jakubowska Maria
  12. Kowalczyk Natalia
  13. Kościński Robert
  14. Maciejewska Małgorzata
  15. Matusiak Andrzej
  16. Mietlicka Agnieszka
  17. \Migdalski Jerzy
  18. Nowakowski Tomasz
  19. Paliwoda Katarzyna
  20. Paliwoda Wojciech
  21. Pawlak Ireneusz
  22. Pietrzak Elżbieta
  23. Płoszaj Bogumiła
  24. Rybacka Halina
  25. Rzadkowolski Piotr
  26. Zaborowska Agnieszka
  27. Żrałczyk Agnieszka

ZASADNICZA SZKOŁA ROLNICZA W PIOTRKOWIE KUJAWSKIM

wychowawca: Irena Jankowska

  1. Blaśkiewicz Bolesława
  2. Brzezińska Milena
  3. Dębski Piotr
  4. Gralak Anna
  5. Górska Monika
  6. Jąkalak Mariola
  7. Jóźwiak Mirosław
  8. Kapela Katarzyna
  9. Kobus Anna
  10. Kujawa Zbigniew
  11. Lewandowska Barbara
  12. Linowiecka Ewa
  13. Linowiecki marek
  14. Ochocińska Mariola
  15. Piazolecka Wioletta
  16. Pieścińska Angelika
  17. Pietrusiak Paweł
  18. Podlewska Katarzyna
  19. Przybylski Adam
  20. Robakowska Agnieszka
  21. Rosołowska Małgorzata
  22. Rzeczkowska Irena
  23. Słomian Beata
  24. Skrzypińska Aleksandra
  25. Sobczak Bogumiła
  26. Sobczak Lucyna
  27. Śmigiel Dariusz
  28. Tomalska Agnieszka
  29. Warczak Katarzyna
  30. Wrzesińska Grażyna

 

ZASADNICZA SZKOŁA ROLNICZA (system eksternistyczny)

  1. Osińska Agnieszka

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA W PRZEMYSTCE

klasa „a”

wychowawca: Barbara Łęga

  1. Chmielewski Sławomir
  2. Dybowski Karol
  3. Gralewski Dariusz
  4. Jakubowski Jacek
  5. Kiciński marek
  6. Kostrzak Mariusz
  7. Ludnicki Robert
  8. Łodygowski Paweł
  9. Marczewski Andrzej
  10. Rosiński Jarosław
  11. Łyczak Jarosław
  12. Sobczak Adam
  13. Szuk Mariusz
  14. Śmigiel Sławomir
  15. Tomczak Mariusz
  16. Trajder Krzysztof
  17. Waszak Rafał
  18. Żywiczka Jarosław
  19. Budnik Jarosław

 

klasa „b”

wychowawca: Czesława Walczak

  1. Adamska Agnieszka
  2. Baranowska Jolanta
  3. Szmajdziak Ilona
  4. Estkowska Justyna
  5. Grabska Agnieszka
  6. Jarmużyńska Agnieszka
  7. Kapelińska Anna
  8. Kosmalska Irena
  9. Królikowska Krystyna
  10. Kurdupska Małgorzata
  11. Kurtysiak Agnieszka
  12. Mikołajczak Anna
  13. Modrzejewska Danuta
  14. Moszczyńska Dżaneta
  15. Nowak Aneta
  16. Olszewska Kamila
  17. Paraska Wioletta
  18. Sypniewska Agnieszka
  19. Trząsalska Wioletta
  20. Walczak Dorota
  21. Waszak Agnieszka
  22. Wypijewska Anna
  23. Wdowiak Aneta
  24. Źmierczak Joanna

Liczba gości

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy