Szukaj

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

klasa „a”

wychowawca: Krystyna Kowalska, Bożena Sowińska

  1. Bilak Barbara
  2. Budna Danuta
  3. Brudnicka Jadwiga
  4. Bykowska Zofia
  5. Dąbrowska Grażyna
  6. Gabrych Barbara
  7. Gralak Małgorzata
  8. Giżyńska Barbara
  9. Chmielewska Barbara
  10. Janas Danuta
  11. Jarmórz Genowefa
  12. Jędrzejewska Urszula
  13. Jóźwiak Aleksandra
  14. Kujawa Grażyna
  15. Król Ewa
  16. Lewandowska Henryka
  17. Lewandowska Urszula
  18. Mila Zofia
  19. Małecka Teresa
  20. Nawrocka Irena
  21. Niespodzińska Elżbieta
  22. Prazanowska Elżbieta
  23. Podolska Henryka
  24. Powęziak Krystyna
  25. Pietrzak Jolanta
  26. Ptaszyńska Anna
  27. Rosińska Henryka
  28. Rosińska Barbara
  29. Skonieczna Bożena
  30. Sitek Jolanta
  31. Sateja Grażyna
  32. Streich Eryka
  33. Szymczak Małgorzata
  34. Szydłowska Alicja
  35. Tuszyńska Elżbieta
  36. Waszak Zofia
  37. Wielgopolan Anna
  38. Wiśniewska Mariola
  39. Marciniak Elżbieta
  40. Tuszyńska Anna
  41. Zielińska Anna

 

klasa „b”

wychowawca: Andrzej Klimaszewski

  1. Adamkiewicz Alicja
  2. Banaszkiewicz Franciszek
  3. Białek Marek
  4. Budzińska Bożena
  5. Dybowski Józef
  6. Fer Danuta
  7. Fyda Ryszard
  8. Głowacki Adam
  9. Grygielska Elżbieta
  10. Jaworski Jerzy
  11. Kempara Piotr
  12. Kiliański Mirosław
  13. Kłosiński Józef
  14. Kmieciak Grażyna
  15. Kołodziejczyk Mirosław
  16. Kruszyniak Grzegorz
  17. Kruszwicka Barbara
  18. Kudłak Grażyna
  19. Lampowski Krzysztof
  20. Matuszewska Grażyna
  21. Modrzejewska Teresa
  22. Rogiewicz Wiesława
  23. Ruszkiewicz Urszula
  24. Rydz Maciej
  25. Serocka Grażyna
  26. Siekacz Krystyna
  27. Spychalska Mirosława
  28. Szporka Maria
  29. Szurgot Andrzej
  30. Walczak Aurelia
  31. Wiatrowski Ryszard
  32. Wilińska Elżbieta
  33. Woźniak Sławomir
  34. Zieliński Piotr
  35. Ziemkiewicz Mirosław
  36. Zwolińska Irena
  37. Żurańska Halina
  38. Lewandowski Piotr

 

klasa „c”

wychowawca: Regina Łukaszewicz

  1. Bajerska Honorata
  2. Balcerak Krzysztof
  3. Bulińska Anna
  4. Czynszak Eleonora
  5. Ćwikliński Paweł
  6. Frontczak Barbara
  7. Gapska Maria
  8. Kapeliński Piotr
  9. Kletkiewicz Marian
  10. Kłos Wanda
  11. Korzeniewski Piotr
  12. Kowalski Bogdan
  13. Kulpa Danuta
  14. Kurtysiak Ewa
  15. Lisiecka Elżbieta
  16. Majdziński Sławomir
  17. Małecki Tomasz
  18. Matuszewski Eugeniusz
  19. Marczewski Tadeusz
  20. Mikołajczak Marek
  21. Nadolska Janina
  22. Nowak Wojciech
  23. Pawlak Izabela Grażyna
  24. Piasecka Jadwiga
  25. Pietrzak Grzegorz
  26. Pietrzak Maria
  27. Rosiak Krzysztof
  28. Roszak Alina
  29. Sobczak Maciej
  30. Stasiak Maciej
  31. Woxniak Roman
  32. Żywiciński Marek
  33. Szczerbiak Barbara
  34. Kempara Zbigniew
  35. Chełminiak Elżbieta

 

 

 

Liczba gości

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy