W dniach 8 – 9.06.20222. uczniowie klasy 3 technikum hotelarstwa po szkole podstawowej oraz absolwenci technikum hotelarstwa z naszej szkoły wzięli udział w kursie Animacji czasu wolnego. W trakcie tych dni przeprowadzone zostały rozmaite gry i zabawy z różnych stron świata skierowane zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak i seniorów. Były to między innymi gry sensoryczne, zabawy na koordynację wzrokowo – słuchową i szereg ćwiczeń ruchowych.

Wspólnie tworzyliśmy łańcuch talentów. Nabyliśmy wiedzę odnośnie podstaw pracy i psychologii od animatora do event managera. Poznaliśmy również tajniki pracy z osobami niepełnosprawnymi. Podczas szkolenia nabraliśmy więcej pewności siebie w czasie gier i zabaw teambuildingowych oraz zaobserwowaliśmy jak dobrze współpracować w grupie. Towarzyszyła nam przede wszystkim miła i wesoła atmosfera, iście eventowa – zaskakująca, ożywiająca i wyzwalająca w nas dużo energii!

Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, serię ciekawych doświadczeń, przekazaną wiedzę. Jesteśmy pewni, że w przyszłości będziemy profesjonalnymi animatorami dzięki Pani Lucynie – trenerce szkoleń, pedagogowi, animatorowi i pilotowi wycieczek. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content