Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu studniówkowego maturzystów ZS RCKU w Przemystce, który odbył się 21.01.2023 roku w restauracji Arkadia w Radziejowie. 

Na bal przybyli dostojni goście reprezentujący Starostwo Powiatowe i Państwową Straż Pożarną, dyrekcja szkoły, wychowawcy klas, nauczyciele, rodzice oraz bohaterowie uroczystości, uczniowie klas czwartych – Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Ekonomicznego, Technikum Hotelarstwa oraz Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Rolniczego i Mechanizacji Rolnictwa – wraz z towarzyszącymi im osobami. Wzruszeni wyjątkowością chwili i piękni swą młodością maturzyści wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami rozpoczęli bal studniówkowy polonezem. Po nim emocje nieco opadły i zaczęła się wyśmienita zabawa do białego rana. Uczniowie w jej trakcie podziękowali rodzicom za codzienną miłość i hojność, gościom i dyrekcji za nieustanne wsparcie, a wychowawcom klas za troskę i wyrozumiałość.

Serca uczestników uroczystości wypełniała radość wyrażająca uznanie dla wszystkich, którzy sprawili, że studniówka rocznika 2023 była wyjątkowa. W pamięci bawiących się osób pozostaną już tylko wspomnienia „tej nocy od innych łaskawszej”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content